Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miodowy Miś do adopcji- obecnie w DT
Autor Wiadomość
sajgonki
Unregistered

 

Skąd:
Wiek:
Płeć:
Post: #1
Miodowy Miś do adopcji- obecnie w DT
Cytuję:

Cytat:Pomóżcie mi proszę. Mam dzisiaj cholernie mało czasu i ważne rzeczy na jutro, na dogomanii nie poruszam się biegle i nie dam rady teraz poświęcić na to czasu by się tu poorientować co i gdzie. Poniżej wklejam to co na innych forach.

Doslownie pol godziny temu wracajac poznym wieczorem z zajec znalazlam psa. Siedzial pod jednym z balkonow w moim bloku w kartonie, ktory ktos mu tam postawil wraz z miseczka suchego jedzenia.

Jest -10. Ja nie mam zupelnie warunkow na psa (ze wzgledu na koty, ale tez z innych wzgledow...), ale nie zasnelabym wiedzac, ze on na tym mrozie siedzi w tym kartonie...

Na szybko uprzatnelam zagracona piwnice i tam go wlozylam, to opcja tylko do jutra rana. Moj chlopak ostentacyjnie i na serio sie do mnie nie odzywa... (kto zna, ten wie).

Bardzo pilnie szukam jakichs opcji dla tego psa - domu tymczasowego, stałego, pomysłów co z nim dalej zrobić

Ewentualnie do czwartku atiwoj wrzuci go na zaplecze znajomego sklepu zoologicznego, ale jeśli do tej pory nic konkretnego nie wymyślimy będę musiała zawieźć go do schroniska... Chciałabym bardzo tego uniknąć, bo żal mi tamtych zwierząt.

Jutro rozwieszę ogłoszenia w okolicy (może się zgubił?) a zaraz napiszę ogłoszenie do internetu, ktore będzie trzeba gdzieś poumieszczać. Postaram się też skontaktować z Justyną ze schroniska (dziś nie odbierała) i ze Strażą dla Zwierząt (może oni mają jakieś psie tymczasy?).

Pies jest raczej mały, ledwie do kolana, rudy z lekko przedłużanymi pędzelkami na uszach i dość masywnym jak na swoje gabaryty pyszczkiem, ładny. Najprawdopodobniej może być trochę wiekowy, bo ma oczy lekko za mgłą... Bardzo ufny i przyjecielski, umie chodzić na smyczy.

Bardzo proszę Was o pomoc, jeśli macie jakieś pomysły, co można z nim zrobić.

Bardzo potrzebuję jakiegoś psiego-wsparcia z tym psem bo inaczej będę zmuszona podjąć decyzję których nie chcę podejmować (dodam, że brzydzę się szantażem emocjonalnym i nie chcę go stosować ani nadużywać, po prostu piszę jak sprawa wygląda)

Napisalam tez na forum miau, na wroclawskim forum Kociego Życia i na wroclawskim forum naszej fundacji For Animals, wiec troche osob juz wie i mysli o nim. Sama koncze wlasnie robienie ogloszen drukowanych ze zdjeciami (niestety tylko cz-b) i jutro rano rozwiesze na osiedlu.

Cytat:wieku zupełnie nie umiem określić, może Wam się udało?

Piesek jest bardzo grzeczny i spokojny. Jak przyszłam bardzo się ucieszył. Zero strachu, rezerwy. Usiedliśmy sobie na podłodze to od razu brzuś do góry.
W domu zachowuje czystość, bez problemu wytrzymuje między spacerami.
Ewidentnie piesek domowy na dodatek rozpuszczony
Kanapa ma być jego, karma w misce kłuje - z ręki proszę bardzo, chętnie zje!
Przy tym jest uparciuchem i potrafi pokazać swoje niezadowolenie
(nie ze mną te numery ).
Podobno chętnie jeździ samochodem - na tylnym siedzeniu.
Na spacerach zero zainteresowania psami, ludźmi, samochodami.
W domu cichutki i bezproblemowy.

brać i kochać!!

W takim miejscu został znaleziony pies:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?i...6defbc6510

Więcej informacji na podanym linku:
http://www.dogomania.pl/forum/f28/wrocla...on-129212/

PIES MA DT TYLKO DO NIEDZIELI!!!!! POTEM SCHRON!!!!!!

A to wybrane zdjęcia zrobione przez Dogomaniaczkę Od-Nowa:

[Obrazek: 82d7a0a4b00bed83.jpg]
[Obrazek: ad603c23d0a4edeamed.jpg]
[Obrazek: 016bff6ad5e6c72amed.jpg]
[Obrazek: 1bd86248b5a2028d.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2009 12:56 przez Toller.)
16-01-2009 18:17
Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Miodowy Miś do adopcji- obecnie w DT - sajgonki - 16-01-2009 18:17
RE: Prawie toller do adopcji [WROCŁAW] - sajgonki - 16-01-2009, 18:24
RE: Prawie toller do adopcji [WROCŁAW] - sajgonki - 16-01-2009, 18:27
RE: Miodowy Miś do adopcji- obecnie w DT - Danja - 26-02-2009, 16:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości