Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Autor Wiadomość
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #21
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Prawdopodobnie sama też będę w Łodzi, ale nie wiem czy swoim samochodem. Trzeba będzie znaleźć kogoś z Torunia, kto wybiera się na wystawę i mógłby ją zabrać Thumb-up_anim

Czy znacie kogoś takiego???

Arida, hmm a czy Ty ewentualnie mogłabyś odebrać ją ze schroniska w piątek 4.maja i zabrać do siebie na 1 noc? Trzeba będzie pewnie coś podpisać... W sobotę schronisko otwarte jest od godziny 11, więc może być za późno...Jeśli ktoś jedzie na wystawę, to raczej z samego rana wyruszy. Jeśli nie możesz, to poszukamy innego sposobu Thumb-up_anim

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
12-04-2012 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Arida Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 950
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 7 w 7 postach
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0

Skąd: Elbląg
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Post: #22
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
MC, na 100% nie mogę teraz powiedzieć, ponieważ wszystko zależy od mojego grafiku w pracy, kiedy będę musiała wrócić po majówce. Jeżeli dopiero 5-ego to nie ma problemu, przekimam ją. Jeżeli będę musiała wrócić wcześniej, to niestety nie Sad_anim Grafik mam zawsze ustalany w ostatnim pełnym tygodniu.
A wygodniej byłoby Ci zabrac ją z Elbląga, Nowego(koło Świecia), czy z Torunia?
Jak będę teraz w Toruniu to dopytam się o wszystko w schronie, o co prosiła Quzia i jak wygląda adopcja szczegółowo.Thumb-up_anim
___
Aaaa...! Bo ja myślałam, że to Ty ją dalej weźmiesz tego 4-ego.
Jeżeli byoby łatwiej to 27-ego, albo 28 kwietnia mogłabym dowieźć ją do Bydgoszczy, będę w Charzykowie na spływie.
Może z Bydgoszczy ktoś dalej powiezie Rudą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 19:52 przez Arida.)
12-04-2012 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
sumarta Offline
TollerJunior
**

Liczba postów: 118
Udzielił podziękowań: 10
Podziękowano: 10 w 10 postach
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0

Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Post: #23
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Ja jestem z Bydgoszczy i jakbym mogła jakoś Wam pomóc to dajcie znać.

Fado - ALI Virgo Vestalis
12-04-2012 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #24
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
(12-04-2012 19:46)Arida napisał(a):  MC, na 100% nie mogę teraz powiedzieć, ponieważ wszystko zależy od mojego grafiku w pracy, kiedy będę musiała wrócić po majówce. Jeżeli dopiero 5-ego to nie ma problemu, przekimam ją. Jeżeli będę musiała wrócić wcześniej, to niestety nie Sad_anim Grafik mam zawsze ustalany w ostatnim pełnym tygodniu.
A wygodniej byłoby Ci zabrac ją z Elbląga, Nowego(koło Świecia), czy z Torunia?
Jak będę teraz w Toruniu to dopytam się o wszystko w schronie, o co prosiła Quzia i jak wygląda adopcja szczegółowo.Thumb-up_anim
___
Aaaa...! Bo ja myślałam, że to Ty ją dalej weźmiesz tego 4-ego.
Jeżeli byoby łatwiej to 27-ego, albo 28 kwietnia mogłabym dowieźć ją do Bydgoszczy, będę w Charzykowie na spływie.
Może z Bydgoszczy ktoś dalej powiezie Rudą?

Ja jej nie wezmę, bo wyjeżdżamy w kilka psów i ludzi w 1 samochodzie na zawody. Nie ma szans, żeby się zmieściła :( Z kolei 27 kwietnia to za wcześnie dla Kasi. To poczekamy na info ze schroniska Thumb-up_anim Super, że jedziesz Clap-anim
Może znajdzie się ktoś z Elbląga czy okolic, kto jedzie wtedy do Łodzi. Poszukam na fb. Tylko kurka jak to zrobić, żeby ta osoba nie musiała odbierać suki ze schronu, bo to wiadomo już większy problem.
(12-04-2012 21:00)sumarta napisał(a):  Ja jestem z Bydgoszczy i jakbym mogła jakoś Wam pomóc to dajcie znać.
Dzięki za chęci Pwned Teoretycznie według tego, co pisze Arida, mogłaby odebrać suczkę ze schronu i podrzucić do Bydgoszczy w ostatni weekend kwietnia. Tylko że do Kasi może pojechać nie wcześniej niż tydzień później, czyli trzeba by coś z nią zrobić przez ten czas. Domyślam się, że nie mogłabyś się nią zająć tak długo. Musimy więc poszukać takiego rozwiązania, które pozwoli nam przetransportować ją bezpośrednio z Elbląga/Torunia do Łodzi lub do Kasi Thumb-up_anim

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 22:08 przez Mała czarna.)
12-04-2012 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
qzia66 Offline
TollerJunior
**

Liczba postów: 681
Udzielił podziękowań: 2
Podziękowano: 19 w 19 postach
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 5

Skąd: okolice Warszawy
Wiek: 45
Płeć: Kobieta
Post: #25
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Do nas może przyjechać też wcześnie ale ja mam maraton dyżurowy w majowy weekend i suczka przesiedziała by tydzień w kojcu. 30.04 i 1.05 potem 3.05 mam dyżury, na 5 i 6.05 tez wyjeżdżam. Nie wiem jeszcze dokładnie kto będzie u mnie w domu. Część tygodnia przyjaciółka a potem mój syn, który nie jest zbyt dobrym behawiorystą psim. Trochę szkoda suczki.
Kasia
12-04-2012 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Arida Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 950
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 7 w 7 postach
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0

Skąd: Elbląg
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Post: #26
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Jeżeli tylko w schronie nie będą robili problemów, to dla mnie odebranie Rudej to żaden kłopot.Thumb-up_anim O wszystko się dopytam w sobotę, czyje dane będa potrzebne do podpisania umowy,itd
12-04-2012 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #27
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
(12-04-2012 22:23)qzia66 napisał(a):  Do nas może przyjechać też wcześnie ale ja mam maraton dyżurowy w majowy weekend i suczka przesiedziała by tydzień w kojcu. 30.04 i 1.05 potem 3.05 mam dyżury, na 5 i 6.05 tez wyjeżdżam. Nie wiem jeszcze dokładnie kto będzie u mnie w domu. Część tygodnia przyjaciółka a potem mój syn, który nie jest zbyt dobrym behawiorystą psim. Trochę szkoda suczki.
Kasia

Pewnie, że tak. Nie ma co działać pochopnie. Lepiej poczekać i wtedy na spokojnie będziecie mogli wszyscy się poznać :)
(12-04-2012 22:42)Arida napisał(a):  Jeżeli tylko w schronie nie będą robili problemów, to dla mnie odebranie Rudej to żaden kłopot.Thumb-up_anim O wszystko się dopytam w sobotę, czyje dane będa potrzebne do podpisania umowy,itd

Oki, to czekamy :)

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 23:02 przez Mała czarna.)
12-04-2012 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Arida Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 950
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 7 w 7 postach
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0

Skąd: Elbląg
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Post: #28
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Relacja dzsiaj, fotki jutro Tongue2
Ruda jest śliczna i czasami bardzo tuli się do człowieka. Jest malutka, około 35 cm, i nie ma ogonka. Niestety nie zna żadnych komend. Zainteresowała się tym, co(kto) jest po drugiej stronie smyczy po około 1,5 h spacerze. Sad_anim Chwilami miała ataki przytulania i łaszenia, ale na trochę, później znowu swiat był super, a człowiek mało ciekawy. Żadne piłeczki, patyki,smaczki nie budziły jej zainteresowania. Chyba nikt nigdy się z nią po prostu nie bawił Sad_anim Dopiero pod koniec spaceru, kiedy juz padała, zaczęła zwracac na nas większą uwagę, troche na nas poskakała, ale na zadne cmokania, ani rzucanie zabawek nie reagowała. Rzuciłas sobie to fajnie, idź sobie po piłeczkę. Little_lol-anim
Równie smutne jest to, jak mało schronisko w gruncie rzeczy interesuje się psami. O tym skąd Rudośc się wzięła nie wiedzą, co się z nią działo, co ma pod oczkiem (drobny ropny zaciek) nic, ani o relacjach z kotami, z dziećmi Sad_anim Przy 300 psach mozna to jakoś zrozumiec, ale jednak smutek i drobny niesmak pozostał.
Z kotami, specjalnie dla Qzi sprawdzone - bylismy w kociej wolierze, przechodziła na poły obojętnie, na poły ze strachem, jak odważniejszy kot prychnął. Także nie powinno być problemów, jezeli kociaki nie zaczną zaczepiać Lets_sin-anim Z psami również nie powinno byc problemów, z mniejszymi się bawiła, do większych wysyłala poprawne CS.
Z dziećmi niestety niepsprawdzone, poniwaz nikt w odpowiedznim wieku się nie nawinął.Sunia pozwala sobie bez problemów obejrzec zębiszcza, uszy, dotykac łapek, chociaż delikatnie odchyla łebek, kiedy staralam przyjrzec się temu ropnemu zaciekowi pod oczkiem. Nie chciałam bardziej naciskać. Suczka jeszcze nie była sterylizowana, ale poprosiłam żeby juz ją wciągnęli na liste, jezeli ma byc zabrana za okolo 2 tygodnie. Schronisko sterylizuje na własny koszt, w transporcie nie pomoże, bo nie ma mozliwości. Umowa w gruncie rzeczy tez ich malo obchodzi. Ważne, ze zniknie jedna mordka do karmienia, tak to odebrałamSad_anim Będzie podpisana na osobę odbierająca, jak umowa adopcyjna, a nie do DT. Wezmę to na siebie, jezeli będe małą odbieraćThumb-up_anim
14-04-2012 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
qzia66 Offline
TollerJunior
**

Liczba postów: 681
Udzielił podziękowań: 2
Podziękowano: 19 w 19 postach
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 5

Skąd: okolice Warszawy
Wiek: 45
Płeć: Kobieta
Post: #29
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Sterylkę możemy załatwić u siebie. Tym się nie ma co martwić. Mam weta który tanio bierze. Mam też wetkę z banku krwi (moje większe psy oddają krew), która może po znajomości i nawet po kosztach to zrobi. Zobaczymy. Może się z tą sterylką tak nie spieszyć. Tak się zastanawiam czy ja będę w Łodzi 2 dni czy jeden. jeszcze nie wiem bo zgłoszenia do poniedziałku. Jak bym była tylko w sobotę to w niedzielę może po nią pojadę. Ale jeszcze się muszę naradzić i zobaczyć ile to km.
Pozdrawiam Kasia
15-04-2012 07:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Arida Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 950
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 7 w 7 postach
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0

Skąd: Elbląg
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Post: #30
RE: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Schronisko samo sterylizuje suczysko, ponieważ inaczej jej nie wydzadzą.
15-04-2012 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości