Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum
BRUNET - miniaturka collie z tollerowymi uszami - Wersja do druku

+- Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum (https://www.novascotia.pl/forum)
+-- Dział: Psy w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Psiaki w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Mają dom (/forumdisplay.php?fid=59)
+---- Wątek: BRUNET - miniaturka collie z tollerowymi uszami (/showthread.php?tid=1610)BRUNET - miniaturka collie z tollerowymi uszami - koniczynka84 - 22-11-2011 09:59

BRUNET - to przeuroczy, słodki i grzeczny, młodziutki (ma około roku) piesek, niewielkiego wzrostu (waży ok. 11 kg), który szuka nowego domu.

[Obrazek: ?ui=2&ik=e7fdc73c47&view...amp;amp;zw]

Ktoś zostawił go na stacji benzynowej przy trasie katowickiej, około 100 km od Warszawy, gdzie koczował od wakacji. Początkowo przebywał na stacji z towarzyszem niedoli, który jednak został potrącony przez samochód i został sam. Przeżył tam dzięki dobroci pracowników i klientów stacji, którzy ujęci jego urokiem dokarmiali go. Niestety nie miał żadnego schronienia, spał pod stacją na gołym betonie, a idzie zima i właściciel stacji coraz mniej tolerował jego obecność.

[Obrazek: ?ui=2&ik=e7fdc73c47&view...amp;amp;zw]
[Obrazek: ?ui=2&ik=e7fdc73c47&view...amp;amp;zw]

Od soboty 19 listopada przebywa w domu tymczasowym w Warszawie w towarzystwie drugiego psa (samca) i kota. Jest bezkonfliktowy i bardzo grzeczny. W domu nie stwarza żadnych problemów-zachowuje czystość, jest cichy, spragniony towarzystwa człowieka. Błyskawicznie się uczy – w pół dnia nauczył się chodzić na smyczy, reagować na imię. Jest ufny, wesoły, bardzo inteligentny, lubi się bawić i ciągle macha ogonkiem.

[Obrazek: ?ui=2&ik=e7fdc73c47&view...amp;amp;zw]

Pies o tak cudownym charakterze, łagodności, sympatii do ludzi i innych zwierząt to prawdziwy skarb, będzie wspaniałym towarzyszem zarówno dla rodziny jak i jednej pani lub pana! Ma w sobie wielopokoleniową mądrość kundelków, która czyni go najmądrzejszym i najwierniejszym z psów.

To nie koniec jego zalet. Brunet jest również ślicznym psem, o pięknym czarnym futerku z białą krawatką i mądrych brązowych oczach. Wyglądem przypomina czarnego owczarka sheltie (miniaturka collie) lub miniaturkę czarnego owczarka belgijskiego.

[Obrazek: ?ui=2&ik=e7fdc73c47&view...amp;amp;zw]

Jest czysty, zdrowy, wykąpany, nie ma pcheł, został odrobaczony (19 listopada), bez specjalnych wymogów żywieniowych. Termin szczepień przypada na około 3-4 grudnia 2011 ich koszt będzie pokryty przez tymczasowych opiekunów.

[Obrazek: ?ui=2&ik=e7fdc73c47&view...amp;amp;zw]

Zachęcam do adopcji Brunecika – to bezproblemowy bardzo miły piesek który potrzebuje kochającego domu!

Ewa
Kontakt tel.: 601-444-410

P.S. JEŻELI NIE MOŻECIE PRZYGARNĄCĆ PSIAKA OSOBIŚCIE TO PRZEŚLIJCIE MAILA DO SWOICH NAJBLIŻSZYCH


RE: BRUNET - miniaturka collie z tollerowymi uszami - Mała czarna - 07-02-2012 13:56

Brunet ma dom :)