Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z powodów rodzinnych jestem zmuszona szukać domu dla Foxie (http://www.novascotia.pl/forum/showthrea...tid=1183).

Więcej szczegółów telefonicznie, to bardzo przykry temat i wolałabym na forum się nie rozpisywać:|.Jeśli ktoś mógłby pomóc proszę pisać na priv, podam numer telefonu.

P.S. Po wspomnianej w ww watku operacji Foxie doszla do siebie w pełni jednak ma tę tylną łapkę krótszą o 2-3 cm - tyle kości musiał wet usunąć. Biega, skacze (mieszkam w domu na wzgórzu i cała działka to albo w górę albo w dół, a ona pilnie oszczekuje każdego przechodzącego wzdłuż ogrodzenia...) jak szalona, ale wszelkie sporty odpadają, przynajmniej ja starałam się ją oszczędzać przez wzgląd na obciążenie stawu biodrowego.

Bardzo proszę o pomoc, jest kochanym psem, nie chcę jej nigdzie "ogłaszać":(
Gaupa, napisz coś więcej o Foxie. Wszystko, co może mieć znaczenie dla jej adopcji. Jaki ma temperament, czy lubi/toleruje dzieci? Jak dogaduje się z innymi zwierzętami? Ile ma lat? Czy ma jakieś inne problemy zdrowotne? Czy jest wyszkolona i w jakim stopniu. Czy sprawiała jakieś kłopoty? W jakim domu Ty byś ją widziała?
Słuszna rada... W ciągu trzech najbliższych dni okaże się, czy Foxie ma już nowy dom (od 2 tygodni jestem w kontakcie z potencjalnym nowym opiekunem psicy). Czekam na spotkanie na żywo (pan w tej chwili przebywa na drugim końcu Polski), wtedy będę wiedziała coś więcej, z rozmów i maili - super (dom z ogrodem, dzieci w wieku zbliżonym do moich), ale muszę zobaczyć reakcję Foxie... W razie czego albo zamknę wątek, albo, jeśli coś nie wyjdzie, opiszę dokładnie to, o czym wspomniałaś, niikaan.
Foxie ma już nowy dom, lepiej trafić nie mogła:)
super :)
Przekierowanie