Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: ZAGINĄŁ SKIPER 31.12.12r. WROCŁAW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzisiaj około godziny 18, na ulicy Komandorskiej we Wrocławiu Skiper uciekł spod domu.

Pies ma silną reakcję na strzały, dostał dzisiaj już dwie dawki leku. Podczas 5 minutowego wyjścia na siku pies, pod klatką nagle wyrwał i popędził w stronę ul.Trwałej. Szukany do tego czasu się nie znalazł. Widziano jakiegoś psa biegnącego Przy płocie SSP72 (Sportowej Szkoły Podstawowej nr.72). Poszukiwania trwają, szuka niestety tylko jedna osoba. Ja siedzę w domu i czekam, bo może jakimś cudem rudy wróci. Zawsze uciekał do domu, nawet na oślep.

Kontakt:

kom: 725138880, 697687615, 693349001,
tel.stacjonarny: 717888226

http://www.facebook.com/events/332680370...mall_reply

Szuka go teraz 5 osób, właśnie wychodzimy. Bierzemy sukę zupełnie olewającą wystrzały, koleżankę Skipera. Podają mój nr. tel: 725138880.
Pytajcie w schronisku.
My jakiś czas temu znaleźliśmy pieska błąkającego się przy naszym bloku. Odwieźliśmy go do schroniska. Właściciele tam go odnaleźli. Trochę głupio, bo okazało się, że to sąsiedzi z klatki obok, ale może dzięki naszemu działaniu piesio np. nie wpadł pod samochód.
Może jak ktoś Waszego Skipera znajdzie to tam go zawiezie. Ja bym tak zrobiła. Zawiadomcie schronisko.
A może się już znalazł? Tego życzę.
Właśnie wróciłyśmy z poszukiwań niestety Ja i 3 dzielnych ludzi, którzy wyszli z domów by szukać rudego nie znalazła niczego. Ani śladu psa. Ostatnią informację mam z godziny 18. W każdym razie, zostawiłam telefon taksówkarzowi z okolic Trwałej, taksówkarz z Parku Południowego puścił wiadomość przez cb, tam również zostawiłam telefon. Jest też masa ludzi przypadkowych, których powiadomiłam i skierowałam w razie czego do Schroniska. Miejmy nadzieję, że zobaczę jutro w schronisku moją kochaną rudą wiórkę.
Wiewiórka znajdzie się. Na bank!
i jak?
Nic.Jeszcze niestety dzisiaj jest święto i nawet schronisko jest nieczynne. Nie mam jak powiadomić weterynarzy z Wrocławia. Mamy numery brygad zgarniających psy, żadnego wezwania dotyczącego rudego psa nie było. Miejmy nadzieję, że albo wróci do domu, albo ktoś go zgarnie i albo pójdzie do weta, albo zawiezie do schroniska. Przynajmniej ogłoszenia podrukujemy i porozwieszamy gdzie się da.
Trzymamy kciuki za Skipera - oby znalazł sie jak najszybciej! Stroke
zróbcie wydarzenie na FB
(01-01-2013 15:04)Guciek napisał(a): [ -> ]zróbcie wydarzenie na FB
wydarzenie już jest
oj boze slepamWall_bash-anim

Pamietam historie zaginionej borderki i tam na FB byla bardzo duza grupa wsparcia, psine udalo sie znalezc
Stron: 1 2
Przekierowanie