Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Karmel z Rudy Śl.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Okej, najlepiej, żeby skontaktowała się z tą dziewczyną, która założyła wydarzenie i bezpośrednio zajmuje się Karmelkiem, bo ona będzie wiedziała o nim najwięcej Thumb-up_anim
Agata Magiera
(magiera.agata@gmail.com, 511 510 111)
(09-09-2012 21:01)Mała czarna napisał(a): [ -> ]Okej, najlepiej, żeby skontaktowała się z tą dziewczyną, która założyła wydarzenie i bezpośrednio zajmuje się Karmelkiem, bo ona będzie wiedziała o nim najwięcej Thumb-up_anim
Agata Magiera
(magiera.agata@gmail.com, 511 510 111)

Tak tak. Jestem z nią w stałym kontakcie. Dzisiaj dzwoniła do Asi.. jak będzie wiadomo coś więcej pewnie da znać na fejsie.
zlecenie poszło
Na wydarzeniu fejsbukowym nowe newsy, a propo hotelu dla karmelka..
dla nie fejsowych przeklejam:

Cytat:Kilka dni temu napisała do mnie dziewczyna, która bierze udział w wydarzeniu, właścicielka Tollerów i użytkownik tollerowego forum, że w Zabrzu jest kobieta, która prowadzi domowy hotel, jest behawiorystką, po kursie behawiorystycznym COAPE. Podała mi do niej numer z możliwością powołania się na nią (!).

Zadzwoniłam. Rozmawiałam z przemiłą panią, bardzo uprzejma :)
Oczywiście powiedziałam że Karmelek jest agresywny, że im dłużej jest w schronisku tym bardziej pewny siebie się staje i że jest wycofany. Generalnie wszystko to co wiem o nim żeby później nie było niejasności :)

Pani Joanna powiedziała, że musi to na spokojnie przemyśleć, czy sprosta naszym oczekiwaniom i wyzwaniu, bo nie chce zaszkodzić Karmelkowi. Jest świadoma tego, że Karmelek byłby u niej do póki nie znalazłby stałego/prawdziwego domu, bo dla takiego psa powroty do schroniska są jak powroty do przeszłości i wtedy szkolenie które by z nią odbył i całą resocjalizację szlag by trafił.

Pani Joanna umówiła się z nami w celu odwiedzenia Karmelka w schronisku i poznaniu psa na jego terytorium, prawdopodobnie jeśli wszystko się uda będzie to poniedziałek 17.09.

Koszt miesięcznego hotelowania psa ze schroniska to 20zł/doba razem z wyżywieniem (mamy własne jedzonko więc może uda nam się wynegocjować niższą stawkę:))

Plusem jest fakt, że hotel znajduje się w Zabrzu, więc Pani Joanna wspominała, że jak najbardziej możliwe są odwiedziny u Karmelka:))

Jak Wam się podoba ?

tollerową użytkowniczką jestem ja :D
a! i nasza wpłata dotarła :]
Super! To czekamy na wieści w poniedziałek :)
20 zł za dobę to trochę drogo za średniego psa. Czy ten hotelik jest legalny? Co oferuje oprócz opieki i karmy? Mam za płotem taki pseudo hotelik i wiem, że może być nieciekawie.
Pozdrawiam Kasia
ZNam Asie od paru dobrych lat i mogę poręczyc ręką że jeśli Karmel do niej trafi będzie mial dobrze. Asia dba o hotelowe psiaki tak samo dobrze jak o swoje 3 sunie. Karmel jesli się u niej znajdzie ma zapewnioną opieke, schronienie ale przede wszystkim resocjalizacje, Asia jest po kursie COAPE, z psami pracuje juz kupe czasu i wie dziewczyna co robi :)
wiadomo cos bo zlecenie jest złożone do końca roku i we wrzesniu tez pójdzie lada dzien
Gola tutaj masz wydarzenie na fejsie i tam są aktualizowane informacje.
Przeklejone z fb:
29.09.2012 - > Właśnie dzwoniłam do Pani Danusi z Natury Wilka. Karmelek bez problemowo przespał całą noc, ładnie zjadł całą miskę jedzenia i pozwolił wpuścić męża Pani Danusiu do swojego boksu, aby w nim posprzątać, grzecznie siedział i obserwował ale nie wykazywał żadnych oznak buntu lub niezadowolenia, mąż Pani Danusi stwierdził, że Karmelek do znajomości pierwszy łapy nie wyciągnie, ale nie mówi "nie" :).
Są perspektywy na resocjalizację Karmelka, więc najważniejsze teraz to kuć żelazo póki gorące i być dobrej myśli. Na razie zajęcia się nie odbywają, żeby Karmelka nie stresować pierwszy dzień ma na zapoznanie się z miejscem i ludźmi :)
Gdy tylko Natura Wilka podepnie się do internetu (hotel na uboczach ma plusy i minusy) Pani Danusia wyśle zdjęcia i filmiki, które będą nagrywane w miarę postępów robionyxh przez Karmelka :)
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie