Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Zaginęła Skadi:(
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kilku dni trwają poszukiwania Skadi - jednego z psów rasy syberian husky Grzegorza Chudzika, reprezentanta Polski w wyścigach psich zaprzęgów.
Pies to mała rudo-biała i szczupłej budowy suka o imieniu Skadi. Ma na obroży przypięty nr telefonu, jednak znalazca nie dzwoni.

Pies zaginął w lewobrzeżnej części Torunia w pobliżu poligonu artyleryjskiego przy ul. Andersa. Ze względu na swój charakter raczej nie nadaje się do życia w mieszkaniu z daleka od swojego stada, z którym jest mocno zżyty. Właściciel zastrzega, że nie jest on łatwy w obyciu i raczej nie stanie się milusińskim towarzyszem.

Z tym psem Grzegorz Chudzik wielokrotnie reprezentował Toruń jak i Polskę w wyścigach psich zaprzęgów na arenie krajowej i międzynarodowej, w tym dwukrotnie na Mistrzostwach Europy. - Wspólnie przygotowywaliśmy się do tegorocznych Mistrzostw Europy w Londynie. Znalazcę proszę o kontakt - apeluje Grzegorz Chudzik i podaje numer telefonu: 607-504-378.

Informacje o nim i o sporcie psich zaprzęgów http://www.chudzik.eu/http://torun.gazeta.pl/torun/1,48723,118...egach.html

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2...=1&theater
Trzymamy za sunię mocne kciuki.
Przekierowanie