Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
no to słuchaj, zróbmy inaczej. Nie chcesz bezpośrednio kasy - ale na konkretne sprawy mozemy pomagać. Karma - my, i może ta sterylka? Mówisz że masz zaprzyjaźnioną wetkę- ale ta i tak nie zrobi za darmo, a tak to będziemy mogli konkretnie posłać na to.
Mała dojedzie to pomyślimy. Najważniejsza adopcja.
Kasia
Jeśli schronisko ma takie przepisy, że nie wydają suk niewysterylizowanych, to nie ma co wchodzić z nimi w dyskusję. Może nawet lepiej, że tak jest. Suczka wydobrzeje i pojedzie do Kasi jak wszystko ładnie się zagoi. Swoją drogą, trzeba wymyśleć jej jakieś fajne imię :) Jakieś propozycje?

Za nasze forumowe pieniążki będziemy kupować karmę i wysyłać ją do Kasi, żeby ją od tego odciążyć. Jeśli będą potrzebne jakieś środki na weta, to Kasia daje nam znać i robimy przelew Thumb-up_anim
Baardzo się cieszę, że ją stamtąd zabieramy!
Mała czarna napisał(a):Jeśli schronisko ma takie przepisy, że nie wydają suk niewysterylizowanych, to nie ma co wchodzić z nimi w dyskusję.
Dopiero zauważyłam wątek Madman-anim Z Elbląga kilka lat temu wyciągałam zabiedzoną Lunkę (może jeszcze ktoś z Was pamięta). Jeśli nic przez te kilka lat się nie zmieniło, to zależy im tylko by wziąć kasę i się kłopotu pozbyć. Też coś tam przebąkali o sterylce, a że mi się nie uśmiechało siedem razy jeździć w tą i z powrotem, powiedziałam, że wytnę ją na własny koszt. Jakoś się nie upierali przy swojej wersji. Z dokumentów potrzebny był chyba tylko dowód. Nikt później się do mnie nie odezwał, nic nie sprawdzał, o nic nie pytał. Nawet ich nie zdziwiło, że z Gdańska przyjechałam po tego jednego, konkretnego psa Tongue2
EDIT: Coś mi się po chrobotało, że sucz jest Elblągu.... Glupek_1
Czy coś wiadomo o tej sterylce? Kiedy? Jutro jedzie do mnie Kasia z Gdańska po papisia. Mogłaby może po sukę wstąpić po drodze?
Kasia
Jutro by ją odebrała ze schronu? A Ty wydałaś już wszystkie papisie?
(21-04-2012 21:12)ambra napisał(a): [ -> ]
Mała czarna napisał(a):Jeśli schronisko ma takie przepisy, że nie wydają suk niewysterylizowanych, to nie ma co wchodzić z nimi w dyskusję.
Dopiero zauważyłam wątek Madman-anim Z Elbląga kilka lat temu wyciągałam zabiedzoną Lunkę (może jeszcze ktoś z Was pamięta). Jeśli nic przez te kilka lat się nie zmieniło, to zależy im tylko by wziąć kasę i się kłopotu pozbyć. Też coś tam przebąkali o sterylce, a że mi się nie uśmiechało siedem razy jeździć w tą i z powrotem, powiedziałam, że wytnę ją na własny koszt. Jakoś się nie upierali przy swojej wersji. Z dokumentów potrzebny był chyba tylko dowód. Nikt później się do mnie nie odezwał, nic nie sprawdzał, o nic nie pytał. Nawet ich nie zdziwiło, że z Gdańska przyjechałam po tego jednego, konkretnego psa Tongue2
EDIT: Coś mi się po chrobotało, że sucz jest Elblągu.... Glupek_1
GiggleKrolbiggrin2
Papisie siedzą do długiego majowego weekendu. Kasia nie przyjeżdża bo się jej samochód zepsuł.
Na razie czekamy.
Kasia
Kasiu zadzwonię jutro do schronu, a potem do Ciebie Wink_anim
W dzień mam szkolenie do wieczora więc wyślij esemesa i oddzwonię.
Kasia
Ok, to nie będę przeszkadzać w ciągu dnia. Wieczorem jadę na trening, koło 21 będę w domu. Pasuje Ci taka godzina?
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie