Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: rude cudo do adpcji - schronisko w Toruniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jeżeli jest potrzeba, podjadę w weekend do schronku obfocić panienke
a ja moze jakiś prezencik zaszykuje co?
(11-04-2012 08:01)Gola napisał(a): [ -> ]a ja moze jakiś prezencik zaszykuje co?

Dzwoniłam tam i nie umieli określić, co potrzebne...tzn można coś wysłać, ale zasugerowali tą adopcję wirtualną. Teraz mamy tylko Depisia wirtualnie, prawda?
(10-04-2012 23:42)Arida napisał(a): [ -> ]Jeżeli jest potrzeba, podjadę w weekend do schronku obfocić panienke

Mogłabyś? Byłoby super! Oni mówią, że nie mają czasu, żeby każdemu psu robić nowe zdjęcia, co zresztą rozumiem. Jakbyś miała kamerę i mogła przy tym nakręcić ją, jak się zachowuje, może jak się bawi? To mogłoby pomóc znaleźć jej domek Radocha
(10-04-2012 22:54)qzia66 napisał(a): [ -> ]W razie co moje maluchy już duże. Po szczepieniu. Za dwa tygodnie idą do nowych domów. Na tymczas możemy ją wziąć. Nie obiecam dużo, jakichś rewelacji ale spacerki tolerkowo-labkowe mogą być, no i od czasu do czasu trochę zabawy. Jak się nie będzie z ekipą kłócić to i bieganie przez cały dzień może być.
Pozdrawiam Kasia

WzruszonyPwnedPwned
Kasia, to cudownie!
tak mamy tylko Depiego i schodzi 50zł miesięcznie - stałe zlecenie
Pisalam maila do schroniska że sunia jest ogłoszona i na forum i na facebooku, pani bardzo podziękowała :)
to co? adoptujemy ją?
Poczekajmy..Może Arida podjedzie do schroniska i porobi fotki, może znajdziemy domek..Może, jeśli Kasia się zdecyduje na to, żeby dać młodej DT, to zamiast wpłacać do schronu na adopcję wirtualną, będziemy dokładać się Kasi? Będzie na karmę i weta.. Co myślicie???
Brzmi sensownie Thumb-up_anim
Kojec jest. Za darmo. Wystarczy karma i może jakieś tollerkowe odwiedzinki co jakiś czas. Hooray
Kasia
Kasia wiem, że się powtarzam, ale masz wielkie serce :)
Daj znać, jak wydasz szczeniaki i odetchniesz. Jeśli nic się nie zmieni, pomyślimy jak zorganizować transport Thumb-up_anim
Szczeniaki wyjeżdżają przed majowym długim weekendem. 5-6 jestem pewnie w Łódzi. Jakby ktoś ja tam podrzucił to mogę ją zabrać.
Kasia
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie