Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Pepe - toller ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Porta Nigra

Znalazłam go na dogomanii

Pepe to urokliwy piesek w typie nova scotia duck tolling retriever. Przebywa w schronisku w Środzie Wllkp. Mimo puszystego futerka i pięknych oczu nie zdobył dotąd niczyjego serca prawdopodobnie dlatego że w boksie bardzo szczeka. Wyprowadzony na zewnątrz zamienia się w łaszącego się kota, który chodzi między nogami i ociera się o ludzkie ciało żeby tylko być bliżej człowieka. Uwielbia się wtulać i miziać. Pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Na smyczy oszczekuje inne psy, ale w boksie i na wybiegu dogaduje się z nimi dobrze. Poluje na koty, ptactwo i gryzonie na łące. Bardzo lubi taplać się we wodzie, ale na razie nie próbował pływać. Jest wybredny co do jedzenia, ale smaczki bierze z ręki delikatnie. Pilnuje lepszego jedzenia, dlatego w porach posiłków należy zostawiać go w spokoju lub pod okiem szkoleniowca popracować nad zmianą tego zachowania. Bardzo lubi biegać, a następnie wylegiwać się na trawce.

Kontakt w sprawie adopcji: a.wojtaszak@vp.pl

http://images45.fotosik.pl/1222/fee0ff900cb3bd13med.jpg
http://images37.fotosik.pl/1183/327a123492d62592med.jpg
http://images50.fotosik.pl/1230/a51fea04f4fd4399med.jpg
Cudny!
Ludziki, a może udałoby nam sie drugiego Tollerkowego wziąć w wirtualną adopcję?
Jak mamy środki to jasna sprawa Thumb-up_anim
Mamy kogoś ze Środy Wlkp., kto mógłby zabrać Pepe na spacer i porobić zdjęcia?

Słuchajcie, tak sobie myślę, czy oprócz umieszczania informacji na forum (gdzie zagląda względnie niewiele ludzi), utworzyć grupę np. Złoty dla Rudego na facebook'u? Mamy swoją grupę Tollers, gdzie od niedawna czasem lądują linki do bezdomnych psów..ale może tworząc dodatkową grupę, przy założeniu, że każdy z nas zaprosi do niej swoich znajomych "psiarzy", będziemy mogli dotrzeć do większego grona odbiorców i w ten sposób zwiększy się szansa na nowe domy dla biednych rudych. Teraz możemy co jedynie wysłać karmę lub adoptować wirtualnie, ale z tego co kojarzę - tu na forum chyba żaden psiak oprócz Szamana domu nie znalazł. Można zrobić galerię psiaków, których mamy na forum w dziale "w potrzebie", w ten sposób szansa na to, że ktoś weźmie psiaka chociażby na spacer, wzrasta.
no to szykujemy się na drugą adopcję wirtualnąWink_anim fajowy i taki tollkowy
(04-02-2012 21:02)Mała czarna napisał(a): [ -> ]Myślę, że warto w pierwszej kolejności sprawdzić, które ogłoszenia są jeszcze aktualne. Zaczęłam dodawać zdjęcia na fb, po czym zauważyłam, że niektóre wątki są sprzed kilku lat. Może część tych psów ma już domy?

Staram się to sprawdzać na bieżąco aczkolwiek czasem nie mam takiej możliwości Sad_anim. Teraz też nie mam tyle czasu co kiedyś więc robię to zdecydowanie rzadziej.
Dostałam dziś maila: Witam, a z jakiego ogłoszenia Pani pisze? bo ten piesek został już zaadoptowany (...)
Pepe ma dom Radocha
Przekierowanie