Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Sisi młoda goldenka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wątek na dogomanii

Młoda goldenka szuka domu stałego
Cytat:Sisi, młodziutka goldenka z pseudohodowli, początkowo bała się wszystkiego. Z opisu jej tymczasowej Opiekunki: ...Mała była w żałosnym stanie. Futro posklejane fekaliami a zapach... bez komentarza. Sunia była przerażona, przeniosłam ją w ramionach do samochodu. W drodze spokojnie, za to po przyjeździe do domu wpadłam w przerażenie, bo mała to dzikusek. Na poczatek na naszym terenie próbowała wydostać się z szelek. Udało mi się do niej podejść z obrożą, zdjęłam szelki a Sisi w nogi. Zero przywołania, strach w oczach...


Na szczęście, Sisi dość szybko odnalazła się w nowym otoczeniu: ... ku naszej radości mogę Wam donieść, że Sisi robi ogromne postępy: przede wszystkim juz tak nie przykleja się do podłogi, kiedy się boi, jest bardzo ciekawska i mimo paraliżującego ją strachu wszystko musi zobaczyć, wszędzie zajrzeć. Bardzo naśladuje pozostałe psy i chyba dzięki niej obudziły się w Sisi szczenięce odruchy. Zaczepia swoich współtowarzyszy do zabawy, podgryza patyki i krzewy...

Sisi ma ok. 10 miesięcy. Została przebadana, odrobaczona i zaszczepiona. Jest już po sterylizacji.

[Obrazek: 6bbaa49ac9435d54med.jpg]

[Obrazek: aff330af41052a38med.jpg]


Cytat:Sisi znajduje się pod opieką programu Szansa - Na Pomoc Goldenom, a przebywa w domu tymczasowym w Wielkopolsce. Osoby chętne do zaopiekowania się Sisi proszone są o kontakt z Szansą, gdzie przejdą procedurę adopcyjną oraz podpiszą umowę.


Więcej o Sisi oraz warunkach adopcji przez program Sznasa - Na Pomoc Goldenom
Podaję link do Wątku Sisi na forum SZANSY: http://www.pomocgoldenom.fora.pl/do-adop...,3586.html
W wątku jest wiele zdjęć dziewczynki, które świetnie obrazują jej szybką socjalizację Thumb-up_anim
Sisi nie przebywa już pod opieką Szansy , z tego powodu przenoszę watek do mają dom.
Przekierowanie