Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne adopcje
Autor Wiadomość
Toller Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 14.157
Udzielił podziękowań: 299
Podziękowano: 406 w 292 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 48

Skąd: Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Post: #1
Wirtualne adopcje
W styczniowych "Przyjacielu Psie" jest artykuł poświęcony wirtualnym adopcjom. Pomyślałam sobie że możne ktoś by się na taką formę pomocy z nas zdecydował - to naprawdę nie jest bardzo kosztowne.

O wirtualnych adopcjach


Na tej stronie macie wykaz różnych schronisk, z których można wyszukać te które prowadzą wirtualne adopcje. Można wybrać takie które jest niedaleko - może będzie sie dało odwiedzać podopiecznego jeśli się chce.

My z powrotem będziemy adoptowali w lutym Depiego -swego czasu był objęty naszą opieką, ale potem znalazł mu się dom więc adopcja była przerwana. Niestety, w nowym domu był krótko, potem już już wyglądało ze będzie miał nowy domek - ale nadzieje sie rozwiały. Wygląda więc na to, że potrzeba będzie tą formę adopcji wznowić, co też zrobimy za 2 tygodnie.

Z tego co wiem Rudy
jeszcze nie może być tak adoptowany; jego schronisko nie posiada tej możliwości. Nasza Cieszyńska sunieczka teraz jest w opiece EMIRA, na leczeniu - zachęcam jednak do przeglądania stron schronisk - raz, że jeśli wyszukacie jakąś Tollerowoidalną bidę to dajcie znać w wątku dla Tollerów w potrzebie, dwa, że może ktoś z Was będzie chciał zaadoptować wirtualnie jakiegoś psiaka.

To naprawdę fajne rozwiązanie - zlecacie przelew miesięczny (z reguły od 30 zł wzwyż, ale to zależy od schroniska) i w ten sposób psiak ma zapewnione szczepienia, leki, czy odrobaczanie, karmę, itd. Nadwyżki są przekazywane na inne psiaki - trudno też żeby "nasz" obżerał sie Hillsem skoro psiak obok w boksie je prawie nic. Mamy jednak pewność że nasz pupil ma to co potrzebuje. Czasem można przekazywać karmę, posłania, nawet budy na potrzeby psiaków - trzeba tylko dopytać o taką możliwość w danym schronisku.

Ja właśnie zabieram się za przeglądanie schronów w okolicach Łodzi i Warszawy - stamtąd dochodzą mnie wieści o Tollerach bezpapierowych Cry Kto wie czy któreś z nich trafiło do schronu..

Portal Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dancing with Fire FCI
16-01-2008 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Fuks Offline
TollerSenior
****

Liczba postów: 1.839
Udzielił podziękowań: 0
Podziękowano: 0 w 0 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 2

Skąd: Baczków
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Post: #2
RE: Wirtualne adopcje
Toller napisał(a):Ja właśnie zabieram się za przeglądanie schronów w okolicach Łodzi i Warszawy - stamtąd dochodzą mnie wieści o Tollerach bezpapierowych Cry Kto wie czy któreś z nich trafiło do schronu..

Gosiu, zobacz te zdjęcia
trudno po samych zdjęciach rozpoznać, ale bardzo przypomina paszczą tollerka.
16-01-2008 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Toller Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 14.157
Udzielił podziękowań: 299
Podziękowano: 406 w 292 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 48

Skąd: Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Post: #3
RE: Wirtualne adopcje
Trochę podobna faktycznie - wrzucaj tu ją, tym bardziej że widzę że możliwa do adopcji wirtualnej Thumb-up_anim

Portal Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dancing with Fire FCI
16-01-2008 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości