Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toller w Przytulisku w Zielonce
Autor Wiadomość
modzelewskaa Offline
TollerSenior
****

Liczba postów: 2.333
Udzielił podziękowań: 236
Podziękowano: 171 w 134 postach
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 6

Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Post: #21
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
Trzymam kciuki!

FENKA - Clea z Dejzyna dvora
CHARLIE kundliszcze
Blog o nas
06-02-2013 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Guciek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 4.791
Udzielił podziękowań: 86
Podziękowano: 137 w 120 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 9

Skąd: Falęcice
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Post: #22
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
Chcielismy zabrac psa na DT z tego przytuliska, zafundowac mu kastracje, ale zbyto nas na FB, ze pies jest na kwarantanniePuppy-eyes_anim Po czym po 11 dniach dowiadujemy sie, ze

Cytat:Niestety właściciel się nie znalazł. Piesek poszedł do DT do końca kwarantanny tj do 19 02 2013. W momencie gdy okres ten dobiegnie końca zostanie tam na stałe.

I mam powazne obawy, ze pies zostal przehandlowany i wydany tam razem z jajkamiDevil_anim

18-02-2013 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anula Offline
TollerJunior
**

Liczba postów: 161
Udzielił podziękowań: 18
Podziękowano: 25 w 18 postach
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0

Skąd: Toruń
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #23
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
po przeczytaniu dyskusji na fejsie mam podobne wrażenie co Ty

to co piszą jest delikatnie mówiąc bezczelne... chyba tak tego zostawić nie można
18-02-2013 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #24
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
Obawiam sie, ze nic nie poradzimy. Jesli zostal "przehandlowany", to jak to udowodnimy?
Moze ten DT (docelowo DS) po prostu nie chce go kastrowac? Ciagle wiele ludzi jest przeciwko takim zabiegom..
Nie zamykam watku, poki nie zostanie na 100% tam na stale.

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
19-02-2013 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
qzia66 Offline
TollerJunior
**

Liczba postów: 681
Udzielił podziękowań: 2
Podziękowano: 19 w 19 postach
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 5

Skąd: okolice Warszawy
Wiek: 45
Płeć: Kobieta
Post: #25
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
Dawno nie zaglądałam na forum a Kuba nic mi nie wspominał. Mam wolne miejsce w kojcu. Tak na przyszłość to można do mnie dzwonić (603 884 625) i zawsze chętnie pomogę. Ze mną jest tylko jeden problem a mianowicie dużo pracuję. Dla własnych psów mam za mało czasu, więc jakiejś super socjalizacji czy pracy z obcym psem nie obiecuję. Mogę go zabierać na spacery. Kontaktować z innymi psami i kotami. Działamw fundacji Jak pies z kotem i oni mi czasami coś wcisną. Mam zaprzyjaźnione wetki z Banku Krwi Vika, które chętnie taniej kastrują psy do adopcji. Tylko muszę mieć pewność, że pies jest zdrowy, bo do takiego stada jak moje wprowadzić jakieś choróbsko to byłby horror. Mam teraz psiaka na DT do oddania. Właśnie jest po kastracji. Później wkleję jego zdjęcia. Brzydal kundelek. Szkoda wielka, że wcześniej nie zajrzałam bo do Zielonki nie mam daleko i może by się dało tamtego psiaka wyciągnąć. Czekam na info. Fb nie mam w pracy. Sad_anim
19-02-2013 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #26
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
(19-02-2013 13:21)qzia66 napisał(a):  Dawno nie zaglądałam na forum a Kuba nic mi nie wspominał. Mam wolne miejsce w kojcu. Tak na przyszłość to można do mnie dzwonić (603 884 625) i zawsze chętnie pomogę. Ze mną jest tylko jeden problem a mianowicie dużo pracuję. Dla własnych psów mam za mało czasu, więc jakiejś super socjalizacji czy pracy z obcym psem nie obiecuję. Mogę go zabierać na spacery. Kontaktować z innymi psami i kotami. Działamw fundacji Jak pies z kotem i oni mi czasami coś wcisną. Mam zaprzyjaźnione wetki z Banku Krwi Vika, które chętnie taniej kastrują psy do adopcji. Tylko muszę mieć pewność, że pies jest zdrowy, bo do takiego stada jak moje wprowadzić jakieś choróbsko to byłby horror. Mam teraz psiaka na DT do oddania. Właśnie jest po kastracji. Później wkleję jego zdjęcia. Brzydal kundelek. Szkoda wielka, że wcześniej nie zajrzałam bo do Zielonki nie mam daleko i może by się dało tamtego psiaka wyciągnąć. Czekam na info. Fb nie mam w pracy. Sad_anim

Dzieki Kasia!

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
19-02-2013 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Guciek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 4.791
Udzielił podziękowań: 86
Podziękowano: 137 w 120 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 9

Skąd: Falęcice
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Post: #27
RE: Toller w Przytulisku w Zielonce
qzia wydaje mi sie, ze bys nic nie wskorala - oni oddali tego psa po znajomosci, po kolesiowsku. Ja oferowalam i pomoc w kastracji i w DT, to mnie olali czekaniem na koniec kwarantanny i ze dopiero potem beda dzialac. Po czym jak juz oddali psa, to ze niby gmina sponsoruje kastracje, a cala oferta byla w strefie "moze". OMG, zapytalam, czy MOZE DT POTRZEBUJA a nie, czy 'moze by mi sie udalo dt zalatwic, ale to nie jest pewne'.
Jedynie jak moga nam udowodnic, ze pies faktycznie zostal wykastrowany, to zdjeciem bez jajek i w szczesliwym domuPuppy-eyes_anim

20-02-2013 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości