Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VESCO Virgo Vestalis - szuka nowego domu Toruń
Autor Wiadomość
piotrek820 Offline
TollerBaby
*

Liczba postów: 53
Udzielił podziękowań: 0
Podziękowano: 0 w 0 postach
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 3

Skąd: Toruń
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Post: #24
RE: VESCO Virgo Vestalis - szuka nowego domu Toruń
(07-01-2013 12:57)Guciek napisał(a):  
Przypomniała mi się akcja, gdzie złapano samca Akita Inu i fundacja od razy go wykastrowała, mimo, że pies miał właściciela. Fundacja wiedziała czyj to pies, mieli nr tatuażu, jednak nikt się z właścicielką nie skontaktował. Wykastrowali go "przy okazji" innego zabiegu.
Tutaj natomiast odczytano tatuaż psa, znaleziono hodowcę i adres właściciela, który psa olał. Hodowca miał pewność kto adoptuje psa, że tak chętnie biegł z papierami i zostawił psa dalej w schronisku?
To ja oto poprosiłem i chciałem zrobic wszystko żeby trafił w odpowiednie ręce, stąd i informacja jaka pojawiła sie na forum.
Moze ja troszkę inaczej podchodze do tej kwestii, ale uważam że jesli nie trzeba to po co tak od razu - a co tam skalpelek i jedziemy...... - a co jesli zabieg by sie nie udal? albo wdalo by sie zakazenie? To jest zycie i wszystko jest mozliwe.
Faktycznie zgadzam sie z Toba, ze gdyby jakis szemrany hodowca zabral tego psa i co by z nim tam robil.....to pewnie lepiej jak by pies zostal wykastrowany, ale tak sie nie stalo!
Psa w czasie 2 tyg kwarantanny odebrac moze tylko wlasciciel - nikt inny w tym czasie psa ze schroniska zabrac nie moze. Stad nawet wczoraj Vesco zostal zabrany tylko na spacer, a dzisiaj tylko dzieki zgodzie Pani kierowniczki i pomocy hodowcy psa mozna szybciej wyciagnac ze schroniska.
"czarne, białe.......a gdzie jest szare?"
07-01-2013 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: VESCO Virgo Vestalis - szuka nowego domu Toruń - piotrek820 - 07-01-2013 13:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości