Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
grupa na FB "Rude w Potrzebie"
Autor Wiadomość
Pandisia Offline
TollerMaster
*****

Liczba postów: 3.393
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 2 w 2 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 10

Skąd: Rybnik
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Post: #1
grupa na FB "Rude w Potrzebie"
(03-02-2012 21:48)Mała czarna napisał(a):  Mamy kogoś ze Środy Wlkp., kto mógłby zabrać Pepe na spacer i porobić zdjęcia?

Słuchajcie, tak sobie myślę, czy oprócz umieszczania informacji na forum (gdzie zagląda względnie niewiele ludzi), utworzyć grupę np. Złoty dla Rudego na facebook'u? Mamy swoją grupę Tollers, gdzie od niedawna czasem lądują linki do bezdomnych psów..ale może tworząc dodatkową grupę, przy założeniu, że każdy z nas zaprosi do niej swoich znajomych "psiarzy", będziemy mogli dotrzeć do większego grona odbiorców i w ten sposób zwiększy się szansa na nowe domy dla biednych rudych. Teraz możemy co jedynie wysłać karmę lub adoptować wirtualnie, ale z tego co kojarzę - tu na forum chyba żaden psiak oprócz Szamana domu nie znalazł. Można zrobić galerię psiaków, których mamy na forum w dziale "w potrzebie", w ten sposób szansa na to, że ktoś weźmie psiaka chociażby na spacer, wzrasta.

Nie całkiem tak jest ponieważ nie wszyscy się logują na forum a przeglądając portal widzą nasze bidy. Kilka psiaków mniej lub bardziej toollerkowych tak znalazło swoje domy.

Pepe jest cudny Heart-anim

Pando - Dandy Pod Jabłonią
03-02-2012 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #2
RE: Pepe - toller ?
(03-02-2012 22:34)Pandisia napisał(a):  
(03-02-2012 21:48)Mała czarna napisał(a):  Mamy kogoś ze Środy Wlkp., kto mógłby zabrać Pepe na spacer i porobić zdjęcia?

Słuchajcie, tak sobie myślę, czy oprócz umieszczania informacji na forum (gdzie zagląda względnie niewiele ludzi), utworzyć grupę np. Złoty dla Rudego na facebook'u? Mamy swoją grupę Tollers, gdzie od niedawna czasem lądują linki do bezdomnych psów..ale może tworząc dodatkową grupę, przy założeniu, że każdy z nas zaprosi do niej swoich znajomych "psiarzy", będziemy mogli dotrzeć do większego grona odbiorców i w ten sposób zwiększy się szansa na nowe domy dla biednych rudych. Teraz możemy co jedynie wysłać karmę lub adoptować wirtualnie, ale z tego co kojarzę - tu na forum chyba żaden psiak oprócz Szamana domu nie znalazł. Można zrobić galerię psiaków, których mamy na forum w dziale "w potrzebie", w ten sposób szansa na to, że ktoś weźmie psiaka chociażby na spacer, wzrasta.

Nie całkiem tak jest ponieważ nie wszyscy się logują na forum a przeglądając portal widzą nasze bidy. Kilka psiaków mniej lub bardziej toollerkowych tak znalazło swoje domy.

Pepe jest cudny Heart-anim

Nie wiedziałam o tych bidach, które znalazły tutaj domek Pwned Świetnie, że tak się dzieje Thumb-up_anim
Wiem, że ten dział jest dostępny dla ludzi nie zalogowanych na forum, ale na facebook-u dodatkowych odbiorców byłoby jeszcze więcej. Jak myślicie?

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
04-02-2012 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Toller Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 14.157
Udzielił podziękowań: 299
Podziękowano: 406 w 292 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 48

Skąd: Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Post: #3
RE: Pepe - toller ?
Mała Czarna, to rób grupę, jak najbardziej, ja postaram sie ludzi znajomych pościągać i jużThumb-up_anim Pwned

Portal Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dancing with Fire FCI
04-02-2012 00:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Porta Nigra
Unregistered

 

Skąd:
Wiek:
Płeć:
Post: #4
RE: Pepe - toller ?
Dużo większą szansę na adopcję mają psiaki z domów tymczasowych, może udałoby się zabrać go na tymczas.
Na szczęście psów w typie tollera nie ma jeszcze zbyt wielu, więc łatwiej skutecznie pomóc tym, które się pojawią.
04-02-2012 09:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Toller Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 14.157
Udzielił podziękowań: 299
Podziękowano: 406 w 292 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 48

Skąd: Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Post: #5
RE: Pepe - toller ?
(04-02-2012 17:16)Gola napisał(a):  no to szykujemy się na drugą adopcję wirtualnąWink_anim fajowy i taki tollkowy

Thumb-up_anim

Portal Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dancing with Fire FCI
04-02-2012 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #6
RE: Pepe - toller ?
(04-02-2012 00:42)Toller napisał(a):  Mała Czarna, to rób grupę, jak najbardziej, ja postaram sie ludzi znajomych pościągać i jużThumb-up_anim Pwned

grupa utworzona :)

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
04-02-2012 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Toller Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 14.157
Udzielił podziękowań: 299
Podziękowano: 406 w 292 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 48

Skąd: Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Post: #7
RE: Pepe - toller ?
(04-02-2012 20:12)Mała czarna napisał(a):  
(04-02-2012 00:42)Toller napisał(a):  Mała Czarna, to rób grupę, jak najbardziej, ja postaram sie ludzi znajomych pościągać i jużThumb-up_anim Pwned

grupa utworzona :)
Thumb-up_animThumb-up_animPwned

Portal Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dancing with Fire FCI
04-02-2012 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #8
RE: Pepe - toller ?
Myślę, że warto w pierwszej kolejności sprawdzić, które ogłoszenia są jeszcze aktualne. Zaczęłam dodawać zdjęcia na fb, po czym zauważyłam, że niektóre wątki są sprzed kilku lat. Może część tych psów ma już domy?

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
04-02-2012 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #9
RE: Pepe - toller ?
Wyobrażam sobie, że nie jest to łatwe Thumb-up_anim Niektóre telefony i tak mogą być nieaktualne, tak myślę. Jak będę miała luźniejszy dzień w pracy, to postaram się podzwonić biggrin2

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
05-02-2012 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Toller Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 14.157
Udzielił podziękowań: 299
Podziękowano: 406 w 292 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 48

Skąd: Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Post: #10
RE: grupa na FB "Rude w Potrzebie"
posprzątałam, i tak sobie myślę że Cię wsadzę na Moda tegoż, żebyś trzymała rękę na pulsie Thumb-up_anim

Portal Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Dancing with Fire FCI
06-02-2012 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości