Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tufi-latający pirat
Autor Wiadomość
Marciula_Zbo Offline
TollerMaster
*****

Liczba postów: 4.768
Udzielił podziękowań: 23
Podziękowano: 230 w 210 postach
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 8

Skąd: Zabrze
Wiek: 20
Płeć: Kobieta
Post: #1
Tufi-latający pirat
"Już trzy razy przeżywałem swój koniec świata… trzy razy dane mi było opuścić to, co kocham i tych, co kocham… kochałem… moje życie można przyrównać do bumerangu, zawsze wracam… niestety do schroniska.

Tak mógłby zacząć opowiadać swoje życie Tufi, niespełna dwuletni, niesamowity pies, który trafił do schroniska już trzeci raz. Człowiek ponownie zawiódł. Tufi jest młodziutkim, radosnym i aktywnym psem, byłoby cudownie gdyby trafił do domu, w którym mógłby bardzo aktywnie spędzać czas.

Tufi jest psem, który potrzebuje właściciela bardzo cierpliwego i odpowiedzialnego, kogoś, kto będzie potrafił porozumieć się z tym niezwykle sprawnym i inteligentnym psem, ale też kogoś, kto będzie potrafił przezwyciężyć z Tufim jego lęki. Tufi kiedyś był psem bardzo lękliwym, teraz jest coraz lepiej, nabiera pewności siebie i wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Tufiś to średni psiak, cały biały z czarną jedną stroną pyszczka i brązowymi znaczeniami. – Umaszczenie tricolour .

Tufi to pies bardzo kontaktowy i wpatrzony w człowieka. Jest bardzo łakomy na smakołyki, co sprawia, że uczenie go nowych rzeczy jest dużo prostsze, Tufi za smakołyka zrobi wszystko. Tufi potrafi podstawowe komendy takie jak siad, waruj, podaj łapę a także jest właśnie uczony slalomu między nogami i wskakiwania na ręce przewodnika. Pies bardzo ładnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. W domu nie niszczy a swoje potrzeby fizjologiczne załatwia oczywiście na dworze.

Byłoby idealnie gdyby osoba, która pasjonuje się dogfrisbee zauważyła Tufisia, jestem pewna, że niedługo zobaczylibyśmy ich na zawodach dogfrisbee lub w parku ćwiczących różne powietrzne ewolucje . Tutaj możecie zobaczyć, jak Tufi zachowywał się, kiedy drugi raz w swoim życiu zobaczył frisbee:

http://www.youtube.com/watch?v=Jk0dYIImI-w

Szukamy dla Tufiego odpowiedzialnego domu, w którym zostanie już do końca swoich dni. Osoby, której będzie mógł ponownie zaufać. Szukamy domu bez małych dzieci.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej ze schroniskiem „Ciapkowo” w Gdyni. "

Kontakt do schroniska
58 622 25 52
ciapkowo@neostrada.pl

i bezpośrednio do wolontariuszki zajmującej się psem
517-183-114
agata_lapinska@op.pl

Kilka zdjęć:
[Obrazek: tndsc0240.jpg]
[Obrazek: P210710_1558.jpg]
[img] http://i985.photobucket.com/albums/ae337...459_04.jpg[/img]
[Obrazek: P210710_1453_01.jpg]
[Obrazek: 5.jpg]

Moze i nie jest tollerowy ale zasługuje na dobry domek...

[Obrazek: baner.jpg] <- Klik i hop na bloga Wink_anim
Zapraszamy
10-08-2010 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Pandisia Offline
TollerMaster
*****

Liczba postów: 3.393
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 2 w 2 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 10

Skąd: Rybnik
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Post: #2
RE: Tufi-latający pirat
Tufi ma dom w Warszawie, także przenosimy biggrin2

Pando - Dandy Pod Jabłonią
11-01-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości