Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiko poszukuje nowego domu.
Autor Wiadomość
bengulinek Offline
TollerBaby
*

Liczba postów: 52
Udzielił podziękowań: 4
Podziękowano: 14 w 14 postach
Reputacja: 0

RE: Fiko poszukuje nowego domu.
(02-11-2011 13:58)siemka napisał(a):  To nie rada, broń Boże. U nas to czysty przypadek, że tak się stało. Chciałam tylko zaznaczyć, że warto próbować walczyć z problemem. Najłatwiej się poddać.

ja tez s ięoddałam w obawie o 4 letnie aktywne dziecko , moj toller ugryzl mnie bardzo mocno przegryzł kosc lewej reki, ni emogłam zginac palcy, po tygodniu oddałm a go niby do dobrego domu.ale jesli chodzio dziecko toller nigdy nie zrobił nic małemu, choc wtedy bałam s ie rowniez ze jesli ugryzł mnie moze ugryzc i synka. konsultowałam to z setka weterynarzy i hodowcow.psa miałam od 2, 8 mcy jego zycia przez 5 mcy. wtedy tez wygrał moj razsadek z bolem serca oddałam psa, ale ciagle o nim myslałam, w koncu Bog dał , los tak siepotoczył, z e psiunio - Benji znalazł kochajacy dom. moje emocje powoli odpuszczaja nie dlatego z e pozbyłam s ie psa, a dlatego ze s trasznie się oniego martwiłami czułam odpowiedzialna, w koncu to ja go zaadoptowała jako pierwsza. Benji gryzł, gdy przywłaszczał rzeczy i chciano mu je zabrac , w momencie kiedy czuł zagrożenie, z perspektywy czasu na kazde zdarzenie patrzy sie inaczej,mniej emocjonalnie.wiem jednak , ze ludziom u ktorych jest obecnie benji jest bardziej potrzebny , tak samo jakon potzrebuje takiej rodziny.duzo ciepła, jak to sie u nas mowiło: cała rodzina w komplecie.
29-11-2012 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 

Wiadomości w tym wątku
Fiko poszukuje nowego domu. - misrys - 01-11-2011, 21:42
RE: Fiko poszukuje nowego domu. - misrys - 01-11-2011, 21:59
RE: Fiko poszukuje nowego domu. - misrys - 01-11-2011, 22:20
RE: Fiko poszukuje nowego domu. - gie - 01-11-2011, 23:58
RE: Fiko poszukuje nowego domu. - bengulinek - 29-11-2012 12:49
RE: Fiko poszukuje nowego domu. - gie - 30-11-2012, 08:25

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości