Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
Autor Wiadomość
Gaupa Offline
TollerBaby
*

Liczba postów: 37
Udzielił podziękowań: 0
Podziękowano: 0 w 0 postach
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0

Skąd: Przemyśl
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Post: #1
Exclamation Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
Z powodów rodzinnych jestem zmuszona szukać domu dla Foxie (http://www.novascotia.pl/forum/showthrea...tid=1183).

Więcej szczegółów telefonicznie, to bardzo przykry temat i wolałabym na forum się nie rozpisywać:|.Jeśli ktoś mógłby pomóc proszę pisać na priv, podam numer telefonu.

P.S. Po wspomnianej w ww watku operacji Foxie doszla do siebie w pełni jednak ma tę tylną łapkę krótszą o 2-3 cm - tyle kości musiał wet usunąć. Biega, skacze (mieszkam w domu na wzgórzu i cała działka to albo w górę albo w dół, a ona pilnie oszczekuje każdego przechodzącego wzdłuż ogrodzenia...) jak szalona, ale wszelkie sporty odpadają, przynajmniej ja starałam się ją oszczędzać przez wzgląd na obciążenie stawu biodrowego.

Bardzo proszę o pomoc, jest kochanym psem, nie chcę jej nigdzie "ogłaszać":(
21-05-2014 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
niikaan Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1.739
Udzielił podziękowań: 330
Podziękowano: 259 w 222 postach
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 7

Skąd: Sandomierz
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Post: #2
RE: Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
Gaupa, napisz coś więcej o Foxie. Wszystko, co może mieć znaczenie dla jej adopcji. Jaki ma temperament, czy lubi/toleruje dzieci? Jak dogaduje się z innymi zwierzętami? Ile ma lat? Czy ma jakieś inne problemy zdrowotne? Czy jest wyszkolona i w jakim stopniu. Czy sprawiała jakieś kłopoty? W jakim domu Ty byś ją widziała?

[Obrazek: Kubek%20Tollery%20-%20Kopia_1.jpg?_subje...mTFoz-Kskg]

Red Hot Chilli's Destiny of Flame - czyli Chili Wink_anim
Vanilla Sky True Candian Gold
13-06-2014 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaupa Offline
TollerBaby
*

Liczba postów: 37
Udzielił podziękowań: 0
Podziękowano: 0 w 0 postach
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0

Skąd: Przemyśl
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Post: #3
RE: Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
Słuszna rada... W ciągu trzech najbliższych dni okaże się, czy Foxie ma już nowy dom (od 2 tygodni jestem w kontakcie z potencjalnym nowym opiekunem psicy). Czekam na spotkanie na żywo (pan w tej chwili przebywa na drugim końcu Polski), wtedy będę wiedziała coś więcej, z rozmów i maili - super (dom z ogrodem, dzieci w wieku zbliżonym do moich), ale muszę zobaczyć reakcję Foxie... W razie czego albo zamknę wątek, albo, jeśli coś nie wyjdzie, opiszę dokładnie to, o czym wspomniałaś, niikaan.
15-06-2014 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaupa Offline
TollerBaby
*

Liczba postów: 37
Udzielił podziękowań: 0
Podziękowano: 0 w 0 postach
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0

Skąd: Przemyśl
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Post: #4
RE: Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
Foxie ma już nowy dom, lepiej trafić nie mogła:)
24-06-2014 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #5
RE: Foxie (Valeria Virgo Vestalis) szuka domu
super :)

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
26-06-2014 07:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości