Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Owczarek węgierski- Victor
Autor Wiadomość
BeMyLove Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 921
Udzielił podziękowań: 456
Podziękowano: 79 w 73 postach
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3

Skąd: Łódź
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Post: #1
Owczarek węgierski- Victor
Przyklejone z dogomanii:

Zaginał czarny owczarek węgierski mudi, nazywa się Victor reaguje na Vicunia , Vic, Vico ma duży biały krawat , stojące uszy , ciasno zakręcony ogon, włos mocno kręcony. Pies jest po udarze, niedosłyszy i nie dowidzi z lewej strony. Ma chipa i tatuaż w pachwinie. Proszę osoby z tej okolicy o pomoc!!!!! nr chipa 985161........ tatuaż A-001
Pies zaginał w okolicy Rzgowa, Tuszyna,ale może być wszędzie, za znalezienie WYSOKA NAGRODA!!!

http://i209.photobucket.com/albums/b...r/victor45.jpg

http://i209.photobucket.com/albums/b...or_portret.jpg

kontakt do mnie 728 - 115 - 747 magda lub do mojego męża Michała 602 - 453 - 423 .

Tutaj wydarzenie na facebook-u: http://www.facebook.com/events/352137961483370/
19-02-2012 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gusia1972 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 7.414
Udzielił podziękowań: 357
Podziękowano: 404 w 366 postach
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 9

Skąd: Wrocław
Wiek: 40+
Płeć: Kobieta
Post: #2
RE: Owczarek węgierski- Victor
tylko, że on zaginął już bardzo dawno temu Sad_anim ostatnim miejscem gdzie wiadomo, że był było schronisko ... gdzie nie wiedzą co się z nim stało Sad_anim wyparował im Sad_anim
kurcze to na tyle rzadka rasa, że aż nie możliwe aby tak go wsiorbało ... a jednak Sad_anim
u nas w drużynie biega jego syn

[Obrazek: 2ppyjo4.jpg]

KALA (Rita Zebra) - labrador retriever
Red Hot Chilli's DAYDREAM OF VIVA
EvViva La Vita PRIMROSE EVERDEEN
19-02-2012 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
BeMyLove Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 921
Udzielił podziękowań: 456
Podziękowano: 79 w 73 postach
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3

Skąd: Łódź
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Post: #3
RE: Owczarek węgierski- Victor
Wiem, że dawno, ale Magda nadal szuka. Ma nadzieje, choć szanse są małe. Jest możliwość, że został wywieziony do Niemiec Sad_anim

No właśnie rzadka rasa, to nikt nie zna. Zresztą Victor wyglądał jak kundelek dla ludzi, którzy się nie znają. Podobno trafił do jakiegoś schroniska, a tam nawet nie sprawdzili, czy ma czipa albo tatuaż, bo po co. Jak sobie myślę, że Magda miała szansę tak łatwo go odzyskać, to strasznie przykro mi się robi Sad_animSad_anim Chciałabym jej jakoś pomóc, ale nawet nie wiem jak.
(19-02-2012 23:12)gusia1972 napisał(a):  tylko, że on zaginął już bardzo dawno temu Sad_anim ostatnim miejscem gdzie wiadomo, że był było schronisko ... gdzie nie wiedzą co się z nim stało Sad_anim wyparował im Sad_anim
kurcze to na tyle rzadka rasa, że aż nie możliwe aby tak go wsiorbało ... a jednak Sad_anim
u nas w drużynie biega jego syn

A sam Victor biegał na naszym treningu i jeszcze się z nami bawił Cry_anim
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 02:50 przez BeMyLove.)
20-02-2012 02:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gusia1972 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 7.414
Udzielił podziękowań: 357
Podziękowano: 404 w 366 postach
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 9

Skąd: Wrocław
Wiek: 40+
Płeć: Kobieta
Post: #4
RE: Owczarek węgierski- Victor
no właśnie strasznego pecha miała Sad_anim prawie go znalazła ....

[Obrazek: 2ppyjo4.jpg]

KALA (Rita Zebra) - labrador retriever
Red Hot Chilli's DAYDREAM OF VIVA
EvViva La Vita PRIMROSE EVERDEEN
20-02-2012 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Podziękuj za tego posta Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości