Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiko poszukuje nowego domu.
Autor Wiadomość
gusia1972 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 7.414
Udzielił podziękowań: 357
Podziękowano: 404 w 366 postach
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 9

Skąd: Wrocław
Wiek: 40+
Płeć: Kobieta
Post: #11
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
musicie to jeszcze przemyśleć ... widać że starsza córka jest bardzo przywiązana do psa ... aby się to na jej psychice nie odbiło - przy okazji widzę że jest na tyle duża że część obowiązków mogłaby przejąć ... zabawy z psem aby sie nie nudził ... piłeczkowanie czy zabawy w szukanie schowanych przedmiotów na ogrodzie ... pies wybawiony to pies spokojny ... dlatego ja mam w bloku dwa psy biggrin2 i ogrodu nie potrzebuję w celu ich wybiegania ... bo same się nie wybiegają ... potrzebna jest ręka która rzuci piłkę czy frisbee

mam parę koleżanek które teraz mają małe dzieci i mieszkają w bloku z dziećmi i psami ... dają radę, nie mają konfliktów pomiędzy dziećmi a psami ... ale też nigdy nie zostawiają dziecka małego samego z psem ...

[Obrazek: 2ppyjo4.jpg]

KALA (Rita Zebra) - labrador retriever
Red Hot Chilli's DAYDREAM OF VIVA
EvViva La Vita PRIMROSE EVERDEEN
02-11-2011 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Guciek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 4.791
Udzielił podziękowań: 86
Podziękowano: 137 w 120 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 9

Skąd: Falęcice
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Post: #12
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
(02-11-2011 06:06)Arida napisał(a):  Wydaje mi się, że misrys podjął już decyzję, może jeszcze pójdą do szkoły, trenera, jeżeli nie trudno. Nigdy nie jest za późno na zmianę myślenia, ale trzeba chcieć... Kiedy wiedza odbija się jak grochem o ścianę, trudno o zmianę.
Ważne żeby pies znalazł dobry dom - a w tym jałowe dyskusje z pewnością nie pomogą. Dom, w którym zrozumieją naturę psa, w szczególności tollera
Misrys - dajcie znak hodowcy jak sprawa u Was wygląda, może ludzie chętni na sconki zdecydują się na dorosłego psa zamiast szczeniaka

w przypadku TEJ hodowli, lepiej, żeby pies tam nie wróciłPuppy-eyes_anim

02-11-2011 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
modzelewskaa Offline
TollerSenior
****

Liczba postów: 2.333
Udzielił podziękowań: 236
Podziękowano: 171 w 134 postach
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 6

Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Post: #13
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
Matko, co za koszmar... To już drugi tollek do oddania w stosunkowo niedługim czasie - retorycznie zapytałabym, co się dzieje?
Dyskusja chyba nie ma sensu. Jak ktoś jest zdecydowany, to psa odda i tyle, więc popytam o dom dla niego, ale nie liczyłabym na cud. Swoją drogą, może lepiej, jeśli będzie oddany, niż jakby miał pogryźć niepilnowane, męczące go dziecko i poszłoby w świat, że tollery są "agresywne". Lepszy nowy właściciel, niż nieodpowiedzialny.

FENKA - Clea z Dejzyna dvora
CHARLIE kundliszcze
Blog o nas
02-11-2011 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
siemka Offline
TollerSenior
****

Liczba postów: 2.091
Udzielił podziękowań: 226
Podziękowano: 220 w 203 postach
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0

Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Post: #14
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
Ja miałam taki sam problem kilka lat temu z labradorem. Pies rzucił się z zazdrości na mojego rocznego syna 3 razy Devil_anim Za tym trzecim razem mój mąż nie wytrzymał i zbił psa Sad_anim To były emocje..... Ale o dziwo pomogło Thumb-up_anim Pies ani razu już nie powtórzył ataku i później jak syn podrósł to byli kumplami. Fakt, że jak był mały to pilnowaliśmy żeby nie byli sam na sam. Pies dożył starości 13 lat i bardzo było nam przykro jak odszedł.

AVA DAGOR Cleverred biggrin2
http://www.avadagor.com
02-11-2011 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
modzelewskaa Offline
TollerSenior
****

Liczba postów: 2.333
Udzielił podziękowań: 236
Podziękowano: 171 w 134 postach
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 6

Skąd: Warszawa
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Post: #15
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
Jejku, siemka, nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze ktoś to potraktuje jako radę! Madman-anim Wiesz pewnie, że mieliście dużo szczęścia, bo mogło się to skończyć eskalacją agresji i tragedią.

Ale na pewno pilnowanie psów i dzieci to dobry pomysł. Ale cóż, jak ktoś nie ma czasu na taki wysiłek...

FENKA - Clea z Dejzyna dvora
CHARLIE kundliszcze
Blog o nas
02-11-2011 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
siemka Offline
TollerSenior
****

Liczba postów: 2.091
Udzielił podziękowań: 226
Podziękowano: 220 w 203 postach
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0

Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Post: #16
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
To nie rada, broń Boże. U nas to czysty przypadek, że tak się stało. Chciałam tylko zaznaczyć, że warto próbować walczyć z problemem. Najłatwiej się poddać.

AVA DAGOR Cleverred biggrin2
http://www.avadagor.com
02-11-2011 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Arida Offline
TollerFan
***

Liczba postów: 950
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 7 w 7 postach
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0

Skąd: Elbląg
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Post: #17
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
(02-11-2011 12:52)Guciek napisał(a):  
(02-11-2011 06:06)Arida napisał(a):  Wydaje mi się, że misrys podjął już decyzję, może jeszcze pójdą do szkoły, trenera, jeżeli nie trudno. Nigdy nie jest za późno na zmianę myślenia, ale trzeba chcieć... Kiedy wiedza odbija się jak grochem o ścianę, trudno o zmianę.
Ważne żeby pies znalazł dobry dom - a w tym jałowe dyskusje z pewnością nie pomogą. Dom, w którym zrozumieją naturę psa, w szczególności tollera
Misrys - dajcie znak hodowcy jak sprawa u Was wygląda, może ludzie chętni na sconki zdecydują się na dorosłego psa zamiast szczeniaka

w przypadku TEJ hodowli, lepiej, żeby pies tam nie wróciłPuppy-eyes_anim
Wiem Gućkowa Lets_sin-anim Dlatego nie chodziło mi o oddanie do hodowcy, a tylko zasygnalizowanie problemu. Może właśnie ktoś chętny na sconka by wziął dorosłego psiaka
02-11-2011 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
pola123 Offline
TollerJunior
**

Liczba postów: 499
Udzielił podziękowań: 0
Podziękowano: 0 w 0 postach
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 2

Skąd: Trondheim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Post: #18
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
(02-11-2011 13:37)modzelewskaa napisał(a):  Matko, co za koszmar... To już drugi tollek do oddania w stosunkowo niedługim czasie - retorycznie zapytałabym, co się dzieje?

Jesli mialabys taka sytuacje jak ja to niestety nie mialabys innego wyjscia. Moje serce sie lamie jak mam oddac swojego psa. Ale zdrowie mojego dziecka to podstawa.

http://www.garnek.pl/velwet .... ---> moj słodki maluszek :o)
02-11-2011 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Pandisia Offline
TollerMaster
*****

Liczba postów: 3.393
Udzielił podziękowań: 28
Podziękowano: 2 w 2 postach
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 10

Skąd: Rybnik
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Post: #19
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
Bardzo proszę skoncentrujmy się na szukaniu domu dla pieska!

Pando - Dandy Pod Jabłonią
02-11-2011 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
[-] Ten użytkownik podziękował Ci Pandisia za ten post:
niikaan (11-29-2012)
Mała czarna Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 3.739
Udzielił podziękowań: 132
Podziękowano: 161 w 122 postach
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 17

Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Post: #20
RE: Fiko poszukuje nowego domu.
Co u Fiko?

Exci – Be My Song Dancing With Fire Retrover ♥
Ultra - czarna niespodzianka ♥
04-02-2012 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości