Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum
DEPI - Rzeszów - Wersja do druku

+- Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum (http://www.novascotia.pl/forum)
+-- Dział: Psy w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Psiaki w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: szukające nowego domu (/forumdisplay.php?fid=62)
+----- Dział: Tollery i psy w typie rasy (/forumdisplay.php?fid=135)
+----- Wątek: DEPI - Rzeszów (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6

RE: DEPI - Rzeszów - Mała czarna - 27-01-2013 21:26

Udostępniajcie Depi'ego, pytajcie znajomych, rodzine. Moze macie np. jakas ciotke, nie pracujaca juz, nie wiem, czy dobrze znosilby zostawianie w domu. Moze i daloby sie go przyzwyczaic, ale co jesli nie? Gdyby trafil na kogos niecierpliwego, moglby z powrotem wyladowac w schronisku. Dlatego chyba nie jest to pies dla mlodych, aktywnych ludzi, lubiacych spedzac czas poza domem.
Depi ma juz 12 lat, widac, ze jest lagodny i potrzebuje czlowieka, przyjaciela. Bylby chyba najbardziej oddanych psem, gdyby tylko ktos zechcial dac mu cieply kat.

RE: DEPI - Rzeszów - agatuuszka - 28-01-2013 11:41

Podesłałam ogłoszenie o Depim na fanpage na fb psygranij.pl, jest już na ich stronie, ale na razie żadnego odezwu:(

RE: DEPI - Rzeszów - agatuuszka - 27-02-2013 10:44

Co u Depiego? Jakieś nowe wieści?

RE: DEPI - Rzeszów - Gola - 28-02-2013 21:47

ost pisałam z dyr schroniska przy przedłużeniu adopcji wirtualnej napisze zapytanie co u niego

wstepnie jestesmy umówione ze ona bedzie pisac co jakis czas prawda jest taka ze oni nie maja czasu mają tam niezły młyn i w sumie duzo organizują różnych akcji na rzecz zwierzaków

RE: DEPI - Rzeszów - Jolanta - 27-04-2014 13:51

Ponad rok minął od ostatnich wiadomości o Depim. Coś o nim wiadomo, czy nic?

RE: DEPI - Rzeszów - Mała czarna - 28-04-2014 10:57

Gola jest w kontakcie ze schroniskiem, może ma jakieś wieści?
Mamy go w adopcji wirtualnej.

RE: DEPI - Rzeszów - Pandisia - 03-12-2014 23:51

http://www.dogomania.com/forum/topic/11727-nova-scotia-duck-tolling-retriever-z%C5%82oty-depi-rzeszow/page-76 wątek na dogomanii

RE: DEPI - Rzeszów - majanna - 04-12-2014 12:48

Strasznie to smutne, że taki piękny i kochany piesek nie znalazł jeszcze domku :( nadal trzymam za niego kciuki i wierzę w jego szczęście :*