Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum
Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Wersja do druku

+- Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum (http://www.novascotia.pl/forum)
+-- Dział: Psy w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Psiaki w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Mają dom (/forumdisplay.php?fid=59)
+---- Wątek: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever (/showthread.php?tid=1881)

Strony: 1 2 3 4 5

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 18-11-2012 15:03

Filmy nie muszą nas przekonywać Wink_animWink_anim decyzja zapadła i zdania nie zmieniamy :),ale fajnie popatrzeć jak szaleje Cari.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Guciek - 18-11-2012 15:11

ja je pokazuje dla wszystkich

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - siemka - 18-11-2012 17:30

Ale ona pocieszna i słodka Heart-anim

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - kasia-familydog - 18-11-2012 18:16

Słuchajcie , zgłosiło się już kilka osób do adopcji Cari , będę wysyłać znajomych po Polsce na rozmowy przed adopcyjne i wybierzemy najlepszy domek

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 18-11-2012 18:21

I bardzo dobrze że tak szybko znaleźli się chętni.Ale co tu się dziwić dla takiej piękności :D domek szybko się znajdzie.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 19-11-2012 22:56

I niestety nie udało mi się adoptować Cari zatem lekki OT szukam szczeniaczka Tollerka może być mix chyba że ktoś chce sprzedać za rozsądna cenę.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Arida - 19-11-2012 23:04

Jako Fundacja Złoty dla Rudego jest kilka psiakow pod opieka, niektóre bardzo w typie. Musisz przejrzeć poniższe wątki. A sprawy szczeniaczkowe też opisane są w odpowiednim dziale-> planowane mity
cena ma swoje uzasadnienie w odpiwednich partnerach, często sprowadzanych zza granicy, pełnych badaniach i kontroli weterynaryjnej suki aż do oddania malenstwa i nie tylko. Jest tutaj wielu hodowcow i pasjonatow rasy którzy odpowiedzą na Twoje pytania

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 19-11-2012 23:14

Dział planowane mioty jak zauważyłem skończył sie aktualizować w lipcu :) więc dużo tam nie nie znajdę i jak pisałem chodzi mi o szczeniaczka a pod opieką sa większe Tollerki :) WĄtki znam już na wylot od 2 dni:).I na pewno liczę na hodowców i innych pasjonatów.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Arida - 19-11-2012 23:17

Wejdz na główna strone rasy, tam dane są ba bieżąco.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - ambra - 19-11-2012 23:18

http://novascotia.pl/index.php?mod=planowane_mioty
Lets_sin-anim