Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum
Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Wersja do druku

+- Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum (http://www.novascotia.pl/forum)
+-- Dział: Psy w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Dział: Psiaki w potrzebie (/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Mają dom (/forumdisplay.php?fid=59)
+---- Wątek: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever (/showthread.php?tid=1881)

Strony: 1 2 3 4 5

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Mała czarna - 17-11-2012 20:54

(17-11-2012 19:40)Kolaś napisał(a):  A ja właśnie wyraziłem chęć zabrania jej i oby stała sie opolanką :)

Ale fajnie Clap-anim Szukales jakiegos konkretnego psa dla siebie, czy po prostu Cari tak Cie zauroczyla?Little_lol-anim

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 17-11-2012 21:09

Oj szukałem z tygodnia na tydzień innego:)Jestem dystrybutorem Husse na opolszczyznę i co klient to każdy fajny.Ale z rodzinką szukaliśmy takiego który Nas zauroczy od 1-szego spojrzenia a zarazem chcieliśmy pieska pasującego do Naszej rodzinki i wybór padł właśnie na Cari. A jeszcze córci marzył sie piesek dość ruchliwy ,żywiołowy<taki jak ona :)>.Po wczorajszym ujrzeniu jej już nawet nie pamiętam gdzie zacząłem przeglądać fora,FB i szukać informacji na jej temat i wieczorem w rodzinnym gronie decyzja zapadła. A jeszcze ciekawia mnie poszukiwania koleżanek co do miotów z hodowli czy to jakaś sie jej ot tak pozbyła.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - gie - 17-11-2012 22:52

Kolaś, byłoby cudnie, gdyby Cari znalazła tak szybko nowy, kochający dom Clap-anim

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Pandisia - 17-11-2012 23:27

Jaka fajna kulka Clap-anim

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - dance_macabre - 17-11-2012 23:52

CudownaHeart-anim
Właśnie zaczęłam się zastanawiać czy ktoś z znajomych nie chce psaHahaha

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 18-11-2012 08:50

Gie u nas decyzja zapadla teraz wszystko w rekach osob ktore beda chcialy ja nam dac.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Guciek - 18-11-2012 12:28

Cari nie jest 100$ tollerkiem, ma troszkę inne futerko, jest czekoladowa i ma takie jasne plamki. Albo to taki zbieg okoliczności, że urodził się kundelek wyglądający jak toller, albo połowicznie z tollerka powstała. Druga suczka, z którą zostały znaleznione (Celica chyba nie znalazła jeszcze domku) jest już całkiem inna, taki typowy kundelek.

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Kolaś - 18-11-2012 12:51

Nie szukaliśmy dla rodowodu ale takiego właśnie którego można przygarnąć,adoptować takiego właśnie porzuconego lub ze schroniska.A że cudo sie trafiło więc musi być nasz :D

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - alastef - 18-11-2012 13:32

(18-11-2012 12:51)Kolaś napisał(a):  Nie szukaliśmy dla rodowodu ale takiego właśnie którego można przygarnąć,adoptować takiego właśnie porzuconego lub ze schroniska.A że cudo sie trafiło więc musi być nasz :D

Podziwiam, gratuluję i zazdroszczę.
Oby Mała była zdrowa i żyła jak najdłużej.
Pozdrawiam. Alicja

RE: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Guciek - 18-11-2012 14:34