Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: DEPI - Rzeszów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
i mężówLets_sin-anim
A tak w ogóle to co z Depim?
Pewnie ustawia mlodych w schronisku Wink_anim
NiedobrzeSad_anim
Wznawiajmy ten wątek.
Co ciekawe, gdy wczoraj kupowalismy butki dla Chilijki w zoologicznym w Rzeszowie, na informacje, ze to dla psa rasy NSDTR, bardzo sympatyczna Sprzedawczyni zareagowala pytaniem, czy nie chcielibysmy dla niej towarzysza. Miala na mysli oczywiscie Depiego...
(19-01-2013 20:15)niikaan napisał(a): [ -> ]Co ciekawe, gdy wczoraj kupowalismy butki dla Chilijki w zoologicznym w Rzeszowie, na informacje, ze to dla psa rasy NSDTR, bardzo sympatyczna Sprzedawczyni zareagowala pytaniem, czy nie chcielibysmy dla niej towarzysza. Miala na mysli oczywiscie Depiego...

Ojej..Sad_anim
Napisalam na fb, ze szukamy domu dla Depi'ego raz ze oplacimy transport, jego wyzywienie na pierwsze miesiace i ewentualna wizyte u weterynarza, jesli bedzie konieczna.
W koncu zebralismy troche kaski ostatnio, a marzy mi sie, zeby trafila do niego wlasnie (a raczej do jego przyszlych wlascicieli).
Clap-anim
Ja również udostępnie na fb. Marzy mi się pies adoptowany(chociaż jednego już mam, ale nie była to adopcja ze schroniska) i gdyby tylko Fadziorro akceptował inne piesy w domu to...no ale, że tak nie będzie, to postaram się znaleźć Depiemu dom:)
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie