Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Rudy z Jarosławia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Też się schlipałam.
Wspaniale, że Karmelek będzie miał swój nowy dom Hooray Powodzenia piesku!
Karmelek już w nowych rękach :)
Oby szybko się zaaklimatyzował i byl grzeczny :P W umowie jest m.in. zapis o nie spuszczaniu go ze smyczy przez 3 m-ce z uwagi na jego zdolności uskuteczniania ucieczek.
Rodzina wczoraj zbudowała mu wybieg na podwórku, zadaszony. Oczywiście mieszkać będzie w domu, o tym też napisałyśmy w umowie.
Wyślemy mu wyprawkę w postaci obroży, szelek, smyczy, szczotki i książki o pozytywnym szkoleniu oraz klikier dla Patryka, 11 letniego syna państwa.
Z kolei jutro pierwsza wizyta Sławka Piątek z Wesołej Lapki, który pomoże Karmelowi i jego nowej rodzinie się dogadać :) Umówiliśmy się na 5 takich wizyt.
Zadzwonię tam jutro, ciekawa jestem bardzo, jakie będą wrażenia :)
Wspaniałe wieści ! Radocha
Jesteście wszyscy wielcy! Podziwiam i trzymam kciuki Clap-animClap-animClap-anim
I ja się poryczałam. Pięknie napisane. Trzymam mocno kciuki za Karmelka i jego nowych przewodników, oby byli dla siebie przyjaciółmi na resztę życia!
(10-06-2014 21:37)Mała czarna napisał(a): [ -> ]W umowie jest m.in. zapis o nie spuszczaniu go ze smyczy przez 3 m-ce z uwagi na jego zdolności uskuteczniania ucieczek.
Rodzina wczoraj zbudowała mu wybieg na podwórku, zadaszony. Oczywiście mieszkać będzie w domu, o tym też napisałyśmy w umowie.
Wyślemy mu wyprawkę w postaci obroży, szelek, smyczy, szczotki i książki o pozytywnym szkoleniu oraz klikier dla Patryka, 11 letniego syna państwa.
Z kolei jutro pierwsza wizyta Sławka Piątek z Wesołej Lapki, który pomoże Karmelowi i jego nowej rodzinie się dogadać :) Umówiliśmy się na 5 takich wizyt.
Zadzwonię tam jutro, ciekawa jestem bardzo, jakie będą wrażenia :)
Profesjonalne działanie i pełny wypas dla psiaka! Clap-animClap-animClap-anim
wow, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu!
Nie ma lipy heh
a Karmelek przespał noc, ma apetyt, qpka na polu, wszystko jak trzeba. Patryk kłóci się z siostrą kto ma go wyprowadzić 😉
Karmelek po pierwszej lekcji!
Pilny uczen z niego! A chlopak jaki szczesliwy :D
Lekcja nr 2 za tydzien:)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie