Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Filmy nie muszą nas przekonywać Wink_animWink_anim decyzja zapadła i zdania nie zmieniamy :),ale fajnie popatrzeć jak szaleje Cari.
ja je pokazuje dla wszystkich
Ale ona pocieszna i słodka Heart-anim
Słuchajcie , zgłosiło się już kilka osób do adopcji Cari , będę wysyłać znajomych po Polsce na rozmowy przed adopcyjne i wybierzemy najlepszy domek
I bardzo dobrze że tak szybko znaleźli się chętni.Ale co tu się dziwić dla takiej piękności :D domek szybko się znajdzie.
I niestety nie udało mi się adoptować Cari zatem lekki OT szukam szczeniaczka Tollerka może być mix chyba że ktoś chce sprzedać za rozsądna cenę.
Jako Fundacja Złoty dla Rudego jest kilka psiakow pod opieka, niektóre bardzo w typie. Musisz przejrzeć poniższe wątki. A sprawy szczeniaczkowe też opisane są w odpowiednim dziale-> planowane mity
cena ma swoje uzasadnienie w odpiwednich partnerach, często sprowadzanych zza granicy, pełnych badaniach i kontroli weterynaryjnej suki aż do oddania malenstwa i nie tylko. Jest tutaj wielu hodowcow i pasjonatow rasy którzy odpowiedzą na Twoje pytania
Dział planowane mioty jak zauważyłem skończył sie aktualizować w lipcu :) więc dużo tam nie nie znajdę i jak pisałem chodzi mi o szczeniaczka a pod opieką sa większe Tollerki :) WĄtki znam już na wylot od 2 dni:).I na pewno liczę na hodowców i innych pasjonatów.
Wejdz na główna strone rasy, tam dane są ba bieżąco.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie