Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Cari suczka w typie Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(17-11-2012 19:40)Kolaś napisał(a): [ -> ]A ja właśnie wyraziłem chęć zabrania jej i oby stała sie opolanką :)

Ale fajnie Clap-anim Szukales jakiegos konkretnego psa dla siebie, czy po prostu Cari tak Cie zauroczyla?Little_lol-anim
Oj szukałem z tygodnia na tydzień innego:)Jestem dystrybutorem Husse na opolszczyznę i co klient to każdy fajny.Ale z rodzinką szukaliśmy takiego który Nas zauroczy od 1-szego spojrzenia a zarazem chcieliśmy pieska pasującego do Naszej rodzinki i wybór padł właśnie na Cari. A jeszcze córci marzył sie piesek dość ruchliwy ,żywiołowy<taki jak ona :)>.Po wczorajszym ujrzeniu jej już nawet nie pamiętam gdzie zacząłem przeglądać fora,FB i szukać informacji na jej temat i wieczorem w rodzinnym gronie decyzja zapadła. A jeszcze ciekawia mnie poszukiwania koleżanek co do miotów z hodowli czy to jakaś sie jej ot tak pozbyła.
Kolaś, byłoby cudnie, gdyby Cari znalazła tak szybko nowy, kochający dom Clap-anim
Jaka fajna kulka Clap-anim
CudownaHeart-anim
Właśnie zaczęłam się zastanawiać czy ktoś z znajomych nie chce psaHahaha
Gie u nas decyzja zapadla teraz wszystko w rekach osob ktore beda chcialy ja nam dac.
Cari nie jest 100$ tollerkiem, ma troszkę inne futerko, jest czekoladowa i ma takie jasne plamki. Albo to taki zbieg okoliczności, że urodził się kundelek wyglądający jak toller, albo połowicznie z tollerka powstała. Druga suczka, z którą zostały znaleznione (Celica chyba nie znalazła jeszcze domku) jest już całkiem inna, taki typowy kundelek.
Nie szukaliśmy dla rodowodu ale takiego właśnie którego można przygarnąć,adoptować takiego właśnie porzuconego lub ze schroniska.A że cudo sie trafiło więc musi być nasz :D
(18-11-2012 12:51)Kolaś napisał(a): [ -> ]Nie szukaliśmy dla rodowodu ale takiego właśnie którego można przygarnąć,adoptować takiego właśnie porzuconego lub ze schroniska.A że cudo sie trafiło więc musi być nasz :D

Podziwiam, gratuluję i zazdroszczę.
Oby Mała była zdrowa i żyła jak najdłużej.
Pozdrawiam. Alicja

Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie