Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Pilnie szukamy domu dla Reksa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Reks jest ślicznym w miarę młodym- 4letnim_ rudym psiakiem z białym krawacikiem. Psiak nigdy by się nie znalazł w schronisku, ale niestety jego poprzedni właściciel ciężko zachorował i nie jest w stanie opiekować nim się. Reks bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i widać, że spacery na smyczy sprawiają mu radość. Jest ułożonym i bardzo grzecznym psiakiem. Bardzo przeżywa nową sytuację i nie potrafi się dostosować do życia w schronisku, ponieważ jest typowym psiakiem domowym. Szuka kontaktu z człowiekiem, pragnie być głaskany i drapany za uszkiem. Widać, że Reks bardzo tęskni, niestety do poprzedniego właściciela nie może już wróci i dlatego chcielibyśmy aby jak najszybciej znalazł nowy dom.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/index.ph...45822.jpg#

REKS przebywa w Przytulisku OTOZ Animals
Jest zaszczepiony i odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem 607 540 557
lub dabrowka@otoz.pl
http://www.schroniskodabrowka.pl

Chcesz nas wspomóc?
Nr konta: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
z dopiskiem: Dąbrówka-na pomoc zwierzętom

Link do ogłoszenia:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzet...17658.html
Trzeba Reksowi pomóc.
W schronisku, mówią, że trochę osowiały :( Przydałaby się obroża i smycz flexi, bo lubi sobie pobiegać. Uwielbia przekąski w stylu kości ciasteczka, ale rzecz jasna dostaje je od święta. Proponuję podesłać mu też takie przysmaki i dental sticksy, każdy psiak je lubi, a na jego ponoć starsze ząbki będą w sam raz. Co myślicie? Gola?
Ja jestem za. Biedaczysko. Sad_anim
Kasia
Czynię paczkęWink_anim
(23-03-2012 11:58)Gola napisał(a): [ -> ]Czynię paczkęWink_anim

On jest taki ponad kolana, więc obroża chyba M, jak na tollerki.

Adres schroniska:
OTOZ Animals-Przytulisko w Dąbrówce
Dąbrówka Młyn 30
84-242 Luzino
z dopiskiem: DLA REKSA.

Daj pls znać, jak paczka wyjdzie, to zadzwonię do nich jeszcze raz Thumb-up_anim
Paczka poczynionaWink_anim jutro wyjdzie zdjęcie później bo na aparacie jeszcze jest
(27-03-2012 20:46)Gola napisał(a): [ -> ]Paczka poczynionaWink_anim jutro wyjdzie zdjęcie później bo na aparacie jeszcze jest

Ok, to ja jutro do nich zadzwonię się przypomnieć, żeby paczka na pewno trafiła do niego Radocha
Kurde, dzwoniłam juz tyle razy z prośbą o zdjęcia, a oni ciagle mówią, że wyślą lub że wysłali Shocked-anim No nic, czekamy dalej. Za to paczka doszła Thumb-up_anim Mam nadzieję, że trafiła do Reksa.
Są zdjęcia Reksia Heart-anim

[Obrazek: P4054924.jpg]

[Obrazek: P4054921.jpg]

[Obrazek: P4054910.jpg]

[Obrazek: P4054925.jpg]
oj jak się ciesze bo się zaczynałam martwić
a tak wogóle śliczny on jest jakby się dało brałbym wszystkie może mi się kiedyś uda spełnić marzenie i dla takich bid zrobić kątek u siebie ogród jest ale nie tylko mój - niestety
noo fajny jest tylko taki smutny jakiś Sad_animSad_anim
Przekierowanie