Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Czarnulka zgarnięta z ulicy Świętokrzyskiej w Gdańsku!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Taką czarnulkę zgarnęłam dziś z ulicy Świętokrzyskiej w Gdańsku.

Policja wyrzuciła ją z samochodu i spytała przechodniów, czy nie chcą psa..i odjechała. Z pewnością wpadłaby pod samochód, bo była totalnie oszołomiona i przerażona.

Suczka jest przyjazna, bardzo przyjazna, na widok człowieka macha ogonkiem. Nie ma w niej agresji, daje się głaskać i chętnie jeWink_anim Jest trochę zaniedbana, pewnie ciepła kąpiel dobrze jej zrobiWink_anim
Nie mogę zostawić jej u siebie :(
Jutro mogę zostać w domu, ale we wtorek wychodzę już na 10h do pracy. Trzeba znaleźć jej DT, inaczej będę musiała ją zawieźć do schroniska :(

[Obrazek: czarnulka.jpg]

[Obrazek: czarnulka2.jpg]
Rozwiesiłam ogłoszenia i podzwoniłam po mieszkaniach na pobliskich osiedlach..cisza.. choć ktoś mówił, że ją widuje z jakąś panią niedaleko, jeśli tak, to jutro powinni zadzwonić właściciele..chyba, że jest po prostu podobna do innej suczki.
W ogóle jest milutka, bez przerwy macha ogonem Wink_anim Chętnie wskakuje na łóżko i kładzie się na poduszce Tongue2, ale na polecenie zeskakuje, jest posłuszna. Bawi się pluszową zabawkąWink_anim
kurde bidulka Sad_anim
jak to policja ją wysadziła ? zamiast się nią zająć Sad_anim
(19-03-2012 09:38)gusia1972 napisał(a): [ -> ]kurde bidulka Sad_anim
jak to policja ją wysadziła ? zamiast się nią zająć Sad_anim

normalnie sobie odjechali, a ona totalnie przerażona stała na środku ulicy Shocked-anim
Dziś już nawet zjadła suchą karmę Thumb-up_anim Wczoraj tylko mokre chciała. Chodzi za mną i za Exci, a ta udaje, że jej nie widzi Tongue2 Choć wczoraj myślałam, że ruda się na nią rzuci, w taki szał wpadła, jak ją zobaczyła. Ujadała i się szarpała, a czarna oczywiście nie pozostawała dłużna. Spuściłam obie ze smyczy i zaraz był spokój :)
Nie zawiozę jej do schronu, trzeba znaleźć jej tymczas i nowy domek.
Napisalam na fejsie, moze ktos zaoferuje dt... Dam znac.

Padaka z ta policja, nie pierwszy raz. Madman-anim
Zawiozłam suczkę do weta, gdzie została przebadana. Ma 2-3 lata. Waży 12,7 kgWink_anim
Spakowałam karmę, jakieś zabawki, których Exci nie lubi Tongue2, za to ona wręcz przeciwnie :D i obrożę oraz smycz (bo przecież i tak będą tollerowe Lets_sin-anim) i oddałam do DT w Gdańsku na osiedlu Nowy Horyzont, gdzie przez 2-3 tygodnie opiekować się nią będzie Agnieszka:)
Niestety po tym czasie dziewczyna wyjeżdża, więc musimy szybko znaleźć jej nowy dom (lub właściciela).
Ogłoszenia w okolicy porozwieszane, ale nikt nie dzwoni. Suczka może być skądkolwiek :(

Prośba do Was:
Wydrukujcie plakaty i zawieszajcie gdzie możecie - na przystanku, w szkole, w sklepie, U WETERYNARZA. Dzięki Pwned

[Obrazek: PLAKATmaly.jpg]
Decyzja zapadła. Czarnula zostaje u nas Lets_sin-anim Wieczorem jedziemy odebrać ją od Agnieszki. Trzymajcie kciuki! Miała być ruda, jest czarna Lets_sin-anim
RadochaRadochaRadochaRadochaRadochaHoorayHoorayHooray
piękna decyzjaHeart-anim
Stron: 1 2
Przekierowanie