Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Pilnie poszukiwany DT dla suczki i jej 3 szczeniąt.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Stowarzyszenie na rzecz bezpańskich psów "Niczyje" szuka tymczasu dla suczki w typie rasy i jej 3 szczeniąt !

Sunia jest mixem w tym typie. Tutaj są zdjęcia: http://www.flickr.com/photos/29411511@N0...9220823601

Suczka ma około 1,5 roku i jest bardzo przyjazna. Toleruje inne psy, a także koty. Jej maluchy to 3 suczki- 2 czarne i jedna biszkoptowa, w wieku 2,5 miesiąca.

Kontakt: 607-077-350

[Obrazek: 09022012.jpg]

[Obrazek: 09022012_1.jpg]

[Obrazek: 09022012_2.jpg]

[Obrazek: 09022012_4.jpg]

[Obrazek: 09022012_3.jpg]

Mam nadzieję, że dobre dzieciaki wybrałam, zdjęcia nie były podpisane Wink_anim

[Obrazek: 09022012_6.jpg]

[Obrazek: 09022012_7.jpg]

Błagam, pomóżmy Pwned Mamy fundusze, ale potrzebny tymczas.
Update:

przebywa w schronisku w Kruszewie, ale jest możliwy transport do W-wy

obroże, smycze, karma dla malców i fiprexy na pewno się przydadzą

To jest schronisko prywatne, które odlawia na zlecenie. Prowadzą je ludzie z sercem do zwierząt, ale mają prawie 400 zwierzaków pod opieką.
Robią sterylizacje suczek, kastracje samców tez, jesli środków wystarcza
ale np. nie starcza juz na szczepienia przeciwko wirusówkom
Jeśli akurat mamy środki, staramy się finansować takie szczepienia.
Strasznie mi ich żal, bo trafiły do kojca zewnętrznego. W schronisku są od przedwczoraj dopiero...
Przyjęli ostatnio 3 suki z maluchami i nie było szans na umieszczenie tej suni gdziekolwiek indziej.
co to znaczy że jest możliwy transport do W-wy ?
czeka na nią tam DT ? trzeba transport załatwić/opłacić ?
Wydaje mi się że jak coś jakby się znalazł to do Wa-wy mogą ją dowieźć..
http://i1001.photobucket.com/albums/af14...2012_1.jpg wygląda ciut jak psikut.. tyle ze ma szerszą kufe
taka sympatyczka mordka Biggrin
(09-02-2012 15:45)gusia1972 napisał(a): [ -> ]co to znaczy że jest możliwy transport do W-wy ?
czeka na nią tam DT ? trzeba transport załatwić/opłacić ?

nie, nie ma DT, ale chyba często jeżdżą do Wa-wy, bo tam mogliby ją zawieźć.
(09-02-2012 15:46)Marciula_Zbo napisał(a): [ -> ]Wydaje mi się że jak coś jakby się znalazł to do Wa-wy mogą ją dowieźć..
http://i1001.photobucket.com/albums/af14...2012_1.jpg wygląda ciut jak psikut.. tyle ze ma szerszą kufe

Mnie też się z Psiutkiem skojarzyła Wink_anim
Czy ta fundacja będzie szukać tym maluchom domków stałych? Czy te maluchy są już szczepione? No i czy fundacja jakoś partycypowałaby w kosztach utrzymania itp maluchów i mamy? Ja od biedy mogę je wziąć na tymczas. W dzień siedziałyby w kociej wolierze a na noc w domu. Mam koci pokój, więc jak nie ganiają kotów to mogą z nimi spać. Tylko muszą być zdrowe, żeby Amalce nie przywlec żadnego paskudztwa. No i mnie sporo nie ma w domu więc bardzo super socjalizacji to im nie zrobię.
Kasia
(09-02-2012 23:59)qzia66 napisał(a): [ -> ]Czy ta fundacja będzie szukać tym maluchom domków stałych? Czy te maluchy są już szczepione? No i czy fundacja jakoś partycypowałaby w kosztach utrzymania itp maluchów i mamy? Ja od biedy mogę je wziąć na tymczas. W dzień siedziałyby w kociej wolierze a na noc w domu. Mam koci pokój, więc jak nie ganiają kotów to mogą z nimi spać. Tylko muszą być zdrowe, żeby Amalce nie przywlec żadnego paskudztwa. No i mnie sporo nie ma w domu więc bardzo super socjalizacji to im nie zrobię.
Kasia

Kasia, napiszę maila do nich i dowiem się wszystkiego Thumb-up_anim
ok U mnie miejsca jest sporo. Jak nie na podwórku koło domu, to jest spory wybieg przy zabudowaniach gospodarskich ale tam bez ogrzewania. Można by ocieplana budę im wstawić do budynku i też nie jest źle. Woliera pusta bo koty zima siedzą w domu. delikatne to jakieś. Rasowce. Tongue2
Kasia
(10-02-2012 00:12)qzia66 napisał(a): [ -> ]ok U mnie miejsca jest sporo. Jak nie na podwórku koło domu, to jest spory wybieg przy zabudowaniach gospodarskich ale tam bez ogrzewania. Można by ocieplana budę im wstawić do budynku i też nie jest źle. Woliera pusta bo koty zima siedzą w domu. delikatne to jakieś. Rasowce. Tongue2
Kasia

Miejsce miejscem, ale bez chęci pomocy się nie da, a Ty masz wielkie serce Pwned Jutro dowiem się, czy szczeniaki są zdrowe i jak to będzie wyglądać finansowo, bo nie możemy nikogo narażać na takie koszty Thumb-up_anim
Mi głównie chodzi o to, żeby nie zostać ze stadem kundelków na resztę ich życia. Chętnie pomogę ale nie mam czasu na szukanie domów psiakom. Dziś wróciłam z pracy koło 22giej, a w pracy nie mam zbyt dużo czasu na siedzenie przy komputerze. Domek chętnie dam ale już szukać nie mam jak. No i w wyżywieniu ktoś musi pomóc.
Kasia
Stron: 1 2 3
Przekierowanie