Nova Scotia Duck Tolling Retriever Forum

Pełna wersja: Sonix
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przeklejam z borderowego forum.

Bardzo proszę Was o pomoc w nalezieniu domu dla świetnej małej suczki.
Sunie przywiozłam z pod szczecina ratując ją przed utopieniem w jeziorze;/Niestety na wsi coraz częściej tak się postępuje z suczkami.
Sonix jest w typie terierka.Jest mądrą sunia.Ładnie przesypia całą noc w klatce jak i w dzień się ładnie w niej wycisza.
Potrzeby sygnalizuje (piszczy pod drzwiami) i ładnie załatwia się na dworze.
Zaczęłam z nią ćwiczenia wszystko za siad ze względu na nadmiar energii który objawiał się skakaniem po nas.Dzięki temu wycisza się i ładnie czeka na nagrodę.
Jest bardzo pewna siebie,(nie boi sie wielu hałaśliwych rzeczy typu odkurzacz czy jakieś huki)nie konfliktowa w stosunku do psów i kotów.Lubi również dzieci.
Bardzo podoba jej się praca z klikierem....bardzo się skupia i kombinuje o co mi chodzi.
W tej chwili mała jest 1 raz odrobaczona w poniedziałek dostanie drugą tabletkę a za tydzień zostanie zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i nie tylko.
Zainteresowanych proszę o kontakt:)W przyszłym tygodniu zabieram małą na trening agility żeby zobaczyć co w niej drzemie(będzie to udokumentowane ) ale wydaje mi się ,że dobrze się sprawdzi w tym sporcie.Jest bardzo szybka i skoczna.Lubi się szarpać zabawkami i ma aporcik który trzeba troszkę dopracować.

parę zdjęć małej
[Obrazek: sonia1g.jpg]
[Obrazek: sonia2.jpg]
[Obrazek: sonia3.jpg]
[Obrazek: sonia4.jpg]
Psina ma swój domek, wyczytałam na borderowym forum
Przekierowanie